2018-02-13

Aneta Zając spełnia podróżnicze marzenia. Zobacz zdjęcia!

0

Aktorka „Pierwszej miłości” odwiedziła jedno z najpiękniejszych miejsc na Ziemi. Serialowa Marysia Radosz udała się na Islandię, a wrażeniami z podróży podzieliła się ze swoimi wielbicielami w mediach społecznościowych. Jak Aneta Zając opisała wizytę na wyspie?

Bohaterka serialu „Pierwsza miłość” wybrała się w podróż po Islandii i pochwaliła się zdjęciami w sieci. Aktorka nie ukrywa, że mimo nieprzystępnego klimatu odległy kraj skradł jej serce. - Muszę przyznać, że zakochałam się w Islandii. Jakie tu są niesamowite widoki! - napisała pod jedną z fotografii. Nic dziwnego, bo wyspa słynie z malowniczych krajobrazów i widowiskowych gejzerów, które dla każdego turysty są nie lada atrakcją. Obserwatorzy profilu gwiazdy mogli podziwiać nie tylko cudowne widoki, ale i samą aktorkę. Fani jak zwykle docenili jej wygląd: „Pięknie”, „Super wyglądasz”, „Cudnie” - nie szczędzili komplementów.

Serialowej Marysi udało się spełnić jedno z marzeń. Nie straszne jej było zimno i wiatr. - Zawsze chciałam chociażby zanurzyć stopy w oceanie. W końcu się udało... hmm... i muszę przyznać, że suszenie butów w aucie nie jest łatwe - przyznała gwiazda.

Aktorka pokazała także skromny kontener, który pełnił funkcję jej hotelu. A to bardzo spodobało się jej wielbicielom. - Jesteś cudowna, super, że nie wybrzydzasz i nie tylko hotel z bajerami się liczy. Mega plus , brawo ty! - napisała jedna z komentujących.

Aneta Zając już myśli o kolejnej podróży. Poprosiła nawet fanów o pomoc we wskazaniu miejsca, do którego warto się udać.

Jak myślicie, gdzie aktorka wybierze się następnym razem? Który kraj jej polecacie?

Mona Mon

Zobacz także:
Mateusz Banasiuk tatą. Jak czuje się w nowej roli?
Edyta Herbuś potwierdziła. Jej serce znów jest zajęte!
Agnieszka Wielgosz specjalnie dla POLSAT.PL

Komentarze
© Polsat 2018