2018-02-12

Maciej Dowbor po raz drugi został ojcem. Gratulujemy!

0

Znany prezenter z żoną Joanną Koroniewską doczekali się kolejnego potomka. Maciej Dowbor pochwalił się swoim wielkim szczęściem w mediach społecznościowych. „Skok na kasę udany. W końcu mamy upragnione 500+” - zażartował. Para będzie miała drugą córkę!

Spełniłem też obywatelski obowiązek i już nikt nie może mi zarzucić, że jestem winny ujemnym wskaźnikom demograficznym” - napisał na swoim profilu. Post o narodzinach natychmiast zaczął zbierać gratulacje dla młodych rodziców.

Małżeństwo ma już jedną córkę, ośmioletnią Janinkę. Teraz do rodziny dołączyło kolejne dziecko. „Marzenia się spełniają. Mała Księżniczka jest już z nami w domu. Zdrowa i bezpieczna. Spełniając tym samym największe marzenie swojej starszej Siostry. Dziękuję wszystkim, którzy pomogli nam zrealizować to marzenie a także tym, którzy trzymali mocno kciuki” - podzieliła się radością Joanna Koroniewska.

W opiece nad maleństwem małżeństwo może liczyć na wsparcie babci, Katarzyny Dowbor. Dziennikarka pomogła nawet urządzić dla wnuczki dziecięcy pokoik, który powstał w miejscu gabinetu Maćka. Nic w tym dziwnego, bo niejednokrotnie podkreślała w wywiadach, że architektura wnętrz jest jej pasją. Katarzyna Dowbor była także widywana wraz z małą Janinką na placach zabaw, co potwierdza jak wspaniałą jest babcią i że zapewne chętnie zajmie się również drugą wnuczką.

Szczęśliwego tatę, Macieja Dowbora, można oglądać w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, gdzie wraz z Piotrem Gąsowskim pełni funkcję prowadzącego. Dziennikarz stworzył również ostatnio swój autorski projekt „Super Ludzie”. Przedstawia w nim osoby niepełnosprawne, którym mimo przeciwności losu udaje się realizować w życiu.

Redakcja POLSAT.PL dołącza się do gratulacji!

Zobacz także:
„Telekamera 2018” dla „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”
Maciej Dowbor: Nie sądziłem, że tak to się wszystko potoczy
Maciej Dowbor: „SuperLudzie” robią niesamowite rzeczy
„SuperLudzie” - wyjątkowa seria o niepełnosprawnych

Komentarze