2018-02-10

Nowe jury „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Mamy zdjęcia!

0

Jak prezentuje się sędziowska czwórka w nowym składzie? Paweł Królikowski, Katarzyna Skrzynecka, Kacper Kuszewski oraz Małgorzata Walewska zapraszają na dziewiąty sezon „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Co wydarzy się w nowych odcinkach? Muzyczne emocje już od marca.

Śpiewaczka Małgorzata Walewska i aktor Paweł Królikowski oceniają występy uczestników od pierwszej edycji. Katarzyna Skrzynecka dołączyła w drugim sezonie, tuż po tym jak w brawurowym stylu sięgnęła po zwycięstwo w debiutanckim show na antenie Polsatu. Zastąpiła wówczas Katarzynę Kwiatkowską.

Nowy w tym gronie Kacper Kuszewski zajął miejsce zwolnione przez Bartka Kasprzykowskiego. Aktor, po czterech edycjach w składzie jurorskim, postanowił podziękować za świetną zabawę i bardziej skupić się na pracy zawodowej. Sam wcześniej, jako triumfator w czwartym sezonie, od piątego zastąpił DJ Adamusa.

Okazało się już po raz trzeci, że wygrana może doprowadzić do... stołu jurorskiego. Kacper Kuszewski w ósmej edycji błyszczał na scenie, zbierając wysokie oceny i niejednokrotnie szokując swoimi przemianami. Nie tylko jako Mieczysław Fogg, wygrywając odcinek, czy Maria Callas, siegając po czek na 100 tysięcy.

Fani show doskonale pamiętają zarówno jego kobiece, jak i męskie wcielenia, ukazujące wszechstronność: Sting, Maryla Rodowicz, Stanisław Jopek, Missy Elliott, Anastacia, Robbie Williams, Diana Ross, Rod Stewart. Teraz będzie oceniał innych. Jakim będzie jurorem?

Zobacz także:
Natalia Krakowiak: Czeka mnie dużo niespodzianek
Nowe metamorfozy w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”
„Twoja Twarz Brzmi Znajomo”: Pierwsze spotkanie uczestników
Wiemy, kto wystąpi w 9. edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”
Kacper Kuszewski podekscytowany nową rolą
Kacper Kuszewski jurorem „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”
Oto zwycięzca ósmej edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

Komentarze