2018-02-09

„Chcę pokazać nowego Popka. Ja nie gryzę!”

0

Co powiedział o udziale w „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”? Popularny raper i zawodnik MMA jest największym zaskoczeniem na liście uczestników show. Paweł Mikołajuw, czyli Popek, zdradził POLSAT.PL kto będzie towarzyszył mu podczas występów na żywo i jaki ma sposób na ewentualną krytykę?

Wiadomość o jego udziale w show wywołała spore zaskoczenie, nie tylko wśród fanów. Co na to sam Popek, który oprócz wydawania bijących rekordy sprzedaży albumów z muzyką, ostatnio startował również w walkach w klatce KSW? - To kolejna kontrowersyjna rzecz jaką robię. Zdecydowałem się na udział w programie, bo chcę też zachować formę do najbliższych walk MMA - wskazał. - Wiem, że to nie będzie spacer w parku, tylko ciężki kawałek chleba. Mam nadzieję, że przetrwam i wygram - dodał w rozmowie z POLSAT.PL.

Popek nie kryje, że udział w „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” traktuje przede wszystkim jako atrakcyjną formę rozrywki. - Nie podchodzę do tego jak do walki na ringu. Chcę się pobawić i przedstawić nowego Popka. Chcę, żeby poznała mnie szersza publiczność. Pokażę, że Popek nie gryzie (śmiech) - podkreślił.

Paweł Mikołajuw poważnie traktuje nowe wyzwanie i zrobi wszystko, żeby to był wyjątkowy czas. Nie tylko dla niego. Artyście podczas odcinków na żywo będzie towarzyszyła ukochana córka. - To będzie moja największa fanka. Jeśli czas pozwoli, weźmie udział w każdym odcinku, bo obiecałem jej miejscówkę - powiedział. Poniżej post, nagrany właśnie z córką, w którym ogłosił oficjalnie, że zgodził się przyjąć zaproszenie do programu.

 

Tańczcie ze mna

Post udostępniony przez Popek Oficjalnie (@popek_oficjalnie)

Jak każdy uczestnik liczy się z możliwością ewentualnej krytyki, ale ma zamiar przyjąć ją z godnością. - Krytykę przyjmę na klatę, jak mężczyzna. Mam wielki dystans do siebie i podejrzewam, że mój udział w programie wywoła kupę śmiechu. Ja na pewno będę się dobrze bawił - skomentował przyszły tancerz.

Paweł „Popek” Mikołajuw to raper, wokalista, muzyk i zawodnik MMA. Rozgłos przyniosła mu współpraca z grupą muzyczną Firma, z którą występował do 2011 roku. Prawdziwe tłumy porwał jednak za sobą dzięki zespołowi Gang Albanii, z którym koncertuje do dziś. Popek znany jest również z interesujących kooperacji m.in. z Sobotą, Matheo i Denisem.

Joanna Grochal

„Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” od piątku 2 marca w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
Dlaczego zdecydowali się na udział w „Tańcu z Gwiazdami”?
Jarosław Kret zatańczy razem z Lenką Klimentovą
Beata Tadla i… Jan Kliment w „Tańcu z Gwiazdami”?
Antek Smykiewicz z Agnieszką Kaczorowską po wygraną?
Tomasz Zimoch: Popek ma szanse na Kryształową Kulę
„Taniec z Gwiazdami” bez Beaty Tyszkiewicz. Kto ją zastąpi?
Popek o „Tańcu z Gwiazdami”: Wygram ten program!
Krzysztof Gojdź: Będę tańczył dla potrzebujących
Oto zwycięzcy 20. edycji „Tańca z Gwiazdami”
Kto triumfował w historii „Tańca z Gwiazdami”?

Komentarze
© Polsat 2018