2018-02-08

Dlaczego zdecydowali się na udział w „Tańcu z Gwiazdami”?

0

Beata Tadla i Jarosław Kret będą ze sobą rywalizować w show Polsatu. Znana para szczerze opowiedziała o swojej relacji i tanecznej przygodzie. Kto kogo namówił do udziału w „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”? Jak oceniają swoje szanse? Czy są o siebie zazdrośni?

Uczestnictwo pary w prestiżowym programie przyciąga uwagę mediów i fanów. Beata Tadla i Jarosław Kret udzielili ekskluzywnego wywiadu dla magazynu „VIVA!”. Zdradzają w nim m.in. czego spodziewają się po występach na parkiecie i jak reagują na informacyjny szum wokół siebie. - Nie czytamy głupot. Ignorujemy plotki - skomentowali pogłoski o problemach w ich związku oraz wieści o domniemanych gigantycznych gażach, jakie mają jakoby otrzymać za pojawienie się w show.

Kto zadecydował o tym, żeby przyjąć zaproszenie do „Tańca z Gwiazdami”? - Ja namówiłem Beatę tak naprawdę - zdradził Jarosław Kret. - Dobrze jest wiedzieć, że jeszcze coś na mnie czeka, że jeszcze jestem w stanie przeżyć jakąś przygodę, bardzo inną od przeżyć, które do tej pory miałam w telewizji czy mediach - dodała dziennikarka.

Okazuje się, że nie martwią się wyeliminowaniem i... mają już na taką sytuację plan. - Jedno z nas na pewno odpadnie pierwsze. Ale to, które odpadnie, będzie kibicowało temu, które zostanie - przyznała Beata Tadla. Co ich motywuje? - Każde z nas ma zupełnie inną determinację. Przyznam, że… ja nie umiem tańczyć. I to jest dla mnie okazja, żeby się nauczyć - dodał Jarosław Kret.

Para podkreśla, że nie rywalizuje ze sobą w życiu prywatnym i podobnie ma być również podczas programu. - Stanowimy pewnie jakąś wartość, kiedy tworzymy drużynę. Właśnie dlatego bardzo często jesteśmy we dwoje zapraszani do poprowadzenia różnych imprez charytatywnych. Najpiękniejszy komplement, jaki kobieta może usłyszeć od mężczyzny, to: uzupełniasz mnie - zaakcentowała Beata Tadla. Kto z nich ma większe szanse na sukces?

„Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” od piątku 2 marca w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
Jarosław Kret zatańczy razem z Lenką Klimentovą
Beata Tadla i… Jan Kliment w „Tańcu z Gwiazdami”?
Antek Smykiewicz z Agnieszką Kaczorowską po wygraną?
Tomasz Zimoch: Popek ma szanse na Kryształową Kulę
„Taniec z Gwiazdami” bez Beaty Tyszkiewicz. Kto ją zastąpi?
Popek o „Tańcu z Gwiazdami”: Wygram ten program!
Krzysztof Gojdź: Będę tańczył dla potrzebujących
Oto zwycięzcy 20. edycji „Tańca z Gwiazdami”
Kto triumfował w historii „Tańca z Gwiazdami”?

Komentarze
© Polsat 2018