2018-02-06

Katarzyna Montgomery w nowym talk show Polsatu

0

Dziennikarka poprowadzi „The Story Of My Life. Historia naszego życia”. Kto z nas nie marzył o podróży w czasie i bezkarnym powrocie do teraźniejszości? W tym programie jest to możliwe! Goście Katarzyny Montgomery to znane pary, które będą miały niepowtarzalną okazję, aby podejrzeć swoją wspólną przyszłość.

Najlepsi specjaliści od charakteryzacji odmienią ich wygląd dodając im kilkadziesiąt lat. Podczas tej ekspresowej i pełnej emocji wycieczki od chwili obecnej do późnej starości, bohaterom programu będzie towarzyszyła uznana dziennikarka prasowa i telewizyjna.

Do programu „The Story Of My Life. Historia naszego życia” prowadząca zaprosi pary, które mają na tyle odwagi, aby nie bać się spojrzeć wspólnie w odległą przyszłość. W każdym odcinku goście zobaczą, jak będą mogli wyglądać za 20-30 lat oraz 40-60 lat. A pod okiem prowadzącej program skonfrontują się z pytaniami, które skłonią do refleksji nie tylko ich samych, ale również widzów przed telewizorami.

- Scenariusz wydaje się prosty: każda para w przyspieszonym tempie mierzy się z przemijaniem i poddaje się charakteryzacji przygotowanej przez specjalistów między innymi na podstawie zdjęć rodzinnych, wywiadu co do przyzwyczajeń i stylu życia. Efekty przemian są tak wiarygodne, że potrafią wbić w fotel - zdradza prowadząca „The Story Of My Life. Historia naszego życia”. - Moi goście sprowokowani do wyobrażenia sobie wspólnego życia za kilkadziesiąt lat, rozmawiają ze mną na tematy najważniejsze jak zdrowie, rodzina, miłość. Dochodzimy do tego, co faktycznie kryje się za słowami przysięgi „i nie opuszczę cię aż do śmierci” - dodaje.

Katarzyna Montgomery - dziennikarka z dwudziestopięcioletnim doświadczeniem w prasie, telewizji, internecie i radiu. Widzowie pokochali ją w programie „Mała Czarna”, do którego przez sześć lat zapraszała znanych gości i prowadziła niezwykłe rozmowy na każdy temat, w ponad czterystu odcinkach.

Nowy talk show „The Story Of My Life. Historia naszego życia” już od marca na antenie Telewizji POLSAT. W pierwszym sezonie zobaczymy 5 odcinków.

„The Story Of My Life” to program stworzony przez holenderską firmę Talpa. Za produkcję odpowiada Rochstar.

Kto wystąpi w pierwszej polskiej edycji? Zobacz zwiastun!

„The Story Of My Life. Historia naszego życia” od piątku 2 marca o godz. 22:15 w Telewizji POLSAT.

Komentarze
© Polsat 2019