2018-01-26

Tomasz Zimoch: Popek ma szanse na Kryształową Kulę

0

Dziennikarz sportowy i uczestnik „Tańca z Gwiazdami” dla POLSAT.PL. Popularny komentator zdradza, co powinien zrobić raper i zawodnik MMA, aby zajść jak najdalej w „Dancing with the Stars”. Tomasz Zimoch dzieli się swoimi uwagami i spostrzeżeniami jakie zdobył na parkiecie.

- Uczestnik gal KSW z klatki przenosi się na parkiet. Jak postrzega pan udział Popka w tanecznym show?
- Patrząc z mojego punktu widzenia, występ w tym programie był wyzwaniem. Można nawet powiedzieć, że byłem tak zwanym „gamoniem”… Natomiast tutaj mamy do czynienia ze sportowcem. To wręcz nieporównywalne. Bardzo mile wspominam swoje występy na parkiecie i szczerze zazdroszczę Popkowi, że został zaangażowany.

- Jakie atuty ma w tańcu osoba czynnie uprawiająca sport?
- Taka osoba jest od razu przygotowana fizycznie. Nie wiem, czy Popek miał dotychczas jakikolwiek kontakt z tańcem, nie mam również pojęcia czy i jak potrafi się ruszać na parkiecie. Przypuszczam natomiast, że skoro jest aktywny w takiej a nie innej dziedzinie sportu - musi mieć silne nogi i zapewne jest wytrzymały.

- Co może zrobić Popek, aby odnieść sukces?
- Przede wszystkim ufać swojej tanecznej partnerce będącej jednocześnie jego trenerką. Powinien jej słuchać. Należy poddać się jej prośbom oraz sugestiom. Niezbędne są pewne rygory. Warto pamiętać, że to przede wszystkim fajna przygoda - zarówno treningi jak i samo uczestnictwo.

 

Nowy styl

Post udostępniony przez Popek Oficjalnie (@popek_oficjalnie)

- Czy jest coś, przed czym mógłby pan przestrzec tego uczestnika? Na co powinien uważać?
- Absolutnie nie trzeba patrzeć na to, co dzieje się dookoła. Nie można skupić się wyłącznie na rywalizacji, która zapewne się pojawi podczas kolejnych odcinków. Trzeba mieć dystans. Oczywiście nie jest łatwo pozbyć się wszelkich emocji pojawiających się w trakcie treningów i przygotowań, nie wspominając o samym występie na żywo. Z pewnością pojawią się krytycy - hejterzy, którzy będą chcieli ośmieszyć, wyśmiać lub wyszydzić Popka - nie powinien się nimi przejmować, tylko robić swoje. Ci którzy krytykują, często sami nic nie robią, tylko leżą na kanapie. Jeśli Popek ma dryg do tańca, to może zajść bardzo daleko. Jest postacią znaną, rozpoznawalną i jednocześnie kontrowersyjną. Myślę, że ma szansę mieć wielu fanów podczas show.

Rozmawiał Michał Pogodowski

Zobacz także:
„Taniec z Gwiazdami” bez Beaty Tyszkiewicz. Kto ją zastąpi?
Popek o „Tańcu z Gwiazdami”: Wygram ten program!
Popek uczestnikiem „Tańca z Gwiazdami”! A jego partnerką...
Krzysztof Gojdź: Będę tańczył dla potrzebujących
Rafał Maserak ma poważne problemy z kręgosłupem
Siostry Godlewskie: Chcemy do „Tańca z Gwiazdami”!

Komentarze
© Polsat 2018