2018-01-22

Mateusz Damięcki wziął ślub z Pauliną Andrzejewską

0

Aktor znany z serialu „W rytmie serca” ożenił się po raz drugi. Trzymana w sekrecie ceremonia była skromna. A jej dopełnieniem będą narodziny dziecka. Mateusz Damięcki zostanie ojcem już za kilka tygodni.

- Tak, to prawda. Mateusz ożenił się z Pauliną. Są bardzo szczęśliwi, kochają się. Ślub i wesele były skromne, tylko dla najbliższej rodziny. Wszyscy doskonale się bawiliśmy. Dużo osób przyszło na sam ślub - wyznała „Super Expressowi” matka Mateusza, Joanna Damięcka. - Udało im się to zachować w tajemnicy, co bardzo mnie cieszy. Oni są bardzo szczęśliwi, ja też jestem szczęśliwa. W końcu już niedługo zostanę babcią - dodała kobieta, która pełni też funkcję agentki artystycznej popularnego artysty.

Paulina Andrzejewska pochodzi ze Szczecina. Jako jedenastolatka przyjechała do Warszawy do szkoły baletowej. Skończyła akademię muzyczną na wydziale edukacji muzycznej o specjalności pedagogiki baletu. Jest choreografem i nauczycielką baletu. Para poznała się na jednej z prób do spektaklu. - Uwielbiamy razem pracować! - mówił Mateusz Damięcki w wywiadzie dla „Show”. - Paula jest wyjątkowa i mówię to nie tylko dlatego, że ją kocham. Ona sprawia, że aktor jest zawsze zadowolony ze swojej pracy. Dokładnie wie, po swojej katorżniczej nauce w szkole baletowej, ile jest w stanie osiągnąć ludzkie ciało - twierdzi. Mimo że łączy ich wspólna pasja, jest między nimi także wiele różnic. - Paulina jest rozsądna i odpowiedzialna. Jest przecież pedagogiem. Ja już taki nie jestem - tłumaczył aktor.

Mateusz Damięcki ślubował po raz drugi. Pierwszą wybranką artysty, który w serialu „W rytmie serca” wciela się w postać lekarza Adama Żmudy, była Monika Krogulska. Pobrali się w 2010 roku, ale już niecały rok później doszło do rozwodu. Młodej parze życzymy wszystkiego najlepszego!

Zobacz także:
Mateusz Damięcki: Polsat uczynił mnie mężczyzną
Mateusz Damięcki wystąpił w teledysku Lady Pank
„W rytmie serca”: Drugi sezon już wiosną w Polsacie!

Komentarze