2018-01-19

„Taniec z Gwiazdami” bez Beaty Tyszkiewicz. Kto ją zastąpi?

0

Pierwsza dama polskiego kina zrezygnowała z zasiadania w jury tanecznego show. Na przeszkodzie w dalszej pracy przy programie stanęły względy zdrowotne. Beata Tyszkiewicz oceniała występy na parkiecie od 2005 roku.

- Zdecydowałam się wziąć odpoczynek od „Tańca z gwiazdami". To bardzo wymagający program. Bo to nie tylko dwie godziny na wizji, ale też próby i inne długie nagrania. Na pewno będę tęsknić, to z resztą będzie chyba tęsknota obopólna - powiedziała aktorka w rozmowie z dziennikiem „Fakt”.

- Jak wszyscy, kocham panią Beatę więc zaproponowałem jej, że tak zorganizujemy pracę, aby mogła spędzać w studiu jak najmniej czasu. Niestety, nie udało się pani Beaty przekonać - zaznaczył producent show Rinke Rooyens. - Drzwi na plan „Tańca z Gwiazdami” będą dla Pani Beaty Tyszkiewicz zawsze w Polsacie otwarte. Jestem pewna, że spotkamy się jeszcze nie raz na planie naszych produkcji. Wszyscy życzymy pani Beacie dużo zdrowia! - dodała dyrektor programowa Telewizji POLSAT, Nina Terentiew.

Beata Tyszkiewicz zasiadała wśród sędziów „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” przez dwadzieścia edycji show. Obok niej za jurorskim stołem oceniali taneczne umiejętności celebrytów Iwona Pawlović, Michał Malitowski i Andrzej Grabowski.

Zobacz także:
Krzysztof Gojdź: Będę tańczył dla potrzebujących
Popek uczestnikiem „Tańca z Gwiazdami”! A jego partnerką...
Rafał Maserak ma poważne problemy z kręgosłupem
Siostry Godlewskie: Chcemy do „Tańca z Gwiazdami”!

Komentarze