2017-12-05

Telewizja POLSAT świętuje 25. urodziny gwiazdorską kampanią

0

„25 lat Polsatu: Gala z Teatru Wielkiego”. Największy multimedialny show! Ćwierć wieku w polskich domach stacja uczci specjalnym koncertem z udziałem gwiazd filmu, telewizji i sportu, który widzowie zobaczą na żywo 11 grudnia od godz. 20:00.

Na scenie pojawią się m.in. Sylwia Grzeszczak, Perfect, Maryla Rodowicz oraz Agnieszka Chylińska. Będą również dokumentalne materiały wspominkowe.

5 i 9 grudnia Polsat News przygotuje specjalne poranki poświęcone jubileuszowi Polsatu, a na antenie stacji można zobaczyć rocznicowe zwiastuny z udziałem byłych i obecnych gwiazd.

Na czas jubileuszu stacja przygotowuje kilka wydarzeń specjalnych. 5 grudnia, w dniu 25. urodzin Polsatu, poranne pasmo na antenie stacji i w Polsacie News będzie częściowo poświęcone rocznicy powstania telewizji.

W sobotę 9 grudnia w godz. 6:00-9:30 w Polsacie, a do godz. 11:00 w Polsat News potrwa specjalny poranek poświęcony w całości jubileuszowi ćwierćwiecza Polsatu. Poranne pasmo, którego emisję stacja planuje z Teatru Wielkiego poprowadzą Beata Cholewińska i Krzysztof Ibisz. Wypełnią je spotkania z gwiazdami i osobowościami sportu, kultury i estrady związanymi z Telewizją POLSAT. Widzowie będą mogli przypomnieć sobie najważniejsze programy i wydarzenia sportowe sprzed lat, które stacja transmitowała.

W dniu gali 11 grudnia Jarosław Gugała poprowadzi z Teatru Wielkiego w Warszawie specjalne wydanie „Wydarzeń”, a od godz. 20:00 zaprosimy widzów na trzygodzinne multimedialne show na żywo - „25 lat Polsatu: Gala z Teatru Wielkiego”.

Na koncert stacja zaprasza również w specjalnym zwiastunie w którym wystąpiły gwiazdy stacji: Joanna Liszowska, Dorota Gawryluk, Agnieszka Hyży, Paulina Sykut-Jeżyna, Aneta Zając, Ewa Wachowicz, Krzysztof Ibisz, Jerzy Mielewski, Maciej Dowbor oraz… Chuck Norris.

Łącznie dział autopromocji Telewizji POLSAT zrealizował kilkanaście materiałów z udziałem gwiazd stacji. Widzowie mogą w nich zobaczyć i posłuchać wspomnień m.in. Mariusza Szczygła, Andrzeja Grabowskiego, Cezarego Żaka, Marcina Millera, zespołu Enej, czy Zygmunta Chajzera.
Kampania promująca wydarzenie potrwa do 11 grudnia, a oprócz anteny głównej można ją oglądać również m.in. w Super Polsacie, Polsacie 2, Czwórce i Szóstce oraz w internecie.

Zobacz także:
Dorota Gawryluk: Widzowie cenią rzetelność i obiektywizm
Jarosław Gugała na 25-lecie Polsatu. Co wspomina?
Marek Horczyczak i jego ćwierć wieku w Polsacie
25 lat Polsatu: „Na każdy temat” zmienił oblicze telewizji
Smakowite wspomnienia z okazji 25. urodzin Polsatu
Pamiętacie „Idź na całość” i kota Zonka? To były czasy!
25 lat Polsatu: Poznaj historię i przełomowe momenty
11 grudnia multimedialny koncert jubileuszowy

Komentarze