2017-11-26

„W rytmie serca” - odcinek 13: Ślub

0

Maria podjęła nieoczekiwane decyzje, które wpłynęły na losy wszystkich bohaterów serialu. Dzień przed ślubem doszło też do wypadku, a Adam złożył Weronice propozycję nie do odrzucenia. Jak zakończył się pierwszy sezon „W rytmie serca”?

Marię wyprzedzało na drodze trzech motocyklistów. Ich ryzykowny manewr zakończył się wypadkiem. Jeden z kierowców został poważnie ranny, a Marysia uratowała mu życie. Mimo to koledzy poszkodowanego zagrozili pielęgniarce, że jeśli komuś powie, że ich widziała, to tego pożałuje.

Mężczyźni uciekli z miejsca zdarzenia, a poszkodowany dopiero po interwencji Adama wyjawił nazwiska kolegów. Dzięki temu policji udało się ich zatrzymać.

Tymczasem Robert miał pretensje do Marysi, która wykonała ryzykowną akcję ratowania życia. - Nie chcę, żeby ciągano cię po sądach tak jak Adama - mówił.

Doktor Żmuda operował Bogdana. Niestety, doszło do komplikacji i pacjent nabawił się sepsy. Po wybudzeniu pacjenta z narkozy Adam próbował ustalić, dlaczego mężczyzna włamał się do jego mieszkania. - Ty nic nie wiesz. Nie wiesz kim był twój stary. Janek Wilczyński był bardzo bogatym człowiekiem, a tego nie zabiera się do grobu przecież - powiedział mu Bogdan.

Doktor Zych kupił zabytkowy samochód, którym ma zamiar zawieźć do ślubu Marysię i Roberta. W drodze do domu odwiedza znajomego browarnika, który niespodziewanie mdleje w jego obecności. Okazało się, że mężczyzna cierpi na przewlekłe zapalenie żołądka. Początkowo podejrzewano, że to przez dietę warzywną, ale przyczyna okazała się inna. - To nie przez dietę to zapalenie. To od alkoholu - wyznaje mężczyzna.

Weronika czuje się niepewnie i wątpi w szczerość uczuć Adama. - Nie traktujesz mnie poważnie. Ani teraz, ani nigdy. Zawsze byłam taką dziewczyną na chwilę. Tak jak na chwilę miał być twój pobyt w Kazimierzu - mówi do doktora. - Zamieszkaj ze mną. W szafie zrobiłem dla ciebie miejsce - reflektuje się Adam. Piękna policjantka nie mogła mu odmówić.

Maria w drodze na swój ślub oświadcza Robertowi, że ich małżeństwo się nie uda. - Chciałam tego ślubu rozumem, ale nie sercem. Przepraszam - oświadcza niedoszłemu mężowi i wraca do domu.

Oglądaj w IPLA.TV: „W rytmie serca” - odcinek 13

Zobacz także:
„W rytmie serca” - odcinek 12: Epidemia
„W rytmie serca” - odcinek 11: W pętli
„W rytmie serca” - odcinek 10: Skarby Kazimierza
„W rytmie serca” - odcinek 9: Nieproszeni goście
„W rytmie serca” - odcinek 8: Wszystko, co mam
„W rytmie serca” - odcinek 7: Ślady na śniegu
„W rytmie serca” - odcinek 6: Tajemnice z przeszłości
„W rytmie serca” - odcinek 5: Fałszywy trop
„W rytmie serca” - odcinek 4: Umowa i... co dalej?
„W rytmie serca” - odcinek 3: Ryzykowne decyzje
„W rytmie serca” - odcinek 2: Kto tu kłamie? 
„W rytmie serca” - odcinek 1: Na ratunek

Komentarze
© Polsat 2018