2017-11-23

„Przyjaciółki” - odcinek 122: Pozory mogą mylić

0

Kiedy wydaje się, że problemy zostaną szczęśliwie rozwiązane, na horyzoncie pojawiają się kolejne wyzwania. Czy Zuza ujawni, kto jest ojcem jej dziecka, jak Indze uda się zatuszować romans, kto skradnie serce Patrycji i czy Anna odzyska miłość córki?

Anka jest bezsilna. Czuje, że zawiodła jako matka. Nie znajduje oparcia w Pawle. - Jestem beznadziejna, nie nadaję się do niczego - mówi zrozpaczona kobieta. - Głupoty wygadujesz! - twierdzi Paweł, co irytuje Ankę. Nieoczekiwanie pomoc w sprawie problemów z Julką deklaruje babcia dziewczynki.

Do Patrycji dociera, że nigdy nie przestanie kochać Wiktora. - Pozwól mi odejść, przestań mnie kochać - mówi fryzjerka do niedoszłego męża. -To niemożliwe - odpowiada Jeleński. Po czym padają sobie w ramiona…

Zuza i Janek są szczęśliwi, planują wspólną przyszłość i szukają nowego mieszkania. Na przeszkodzie stoi jedynie były kochanek Markiewicz, z którym ona nie chce mieć do czynienia. Uniki Zuzy utwierdzają jednak Marka w przekonaniu, że to on jest ojcem jej dziecka. Szefowi ochrony banku bardzo zależy na konfrontacji z Jankiem, ale ulega wypadkowi samochodowemu i w bardzo ciężkim stanie trafia do szpitala.

Łukasz chce wrócić do Doroty i córki. Tymczasem ona ma namiętny romans z bankowcem Adrianem i jest w kropce. Z jednej strony tęskni do tzw. normalnej rodziny, z drugiej ciężko jej zrezygnować z nowej, intensywnej relacji.

Inga uważa znajomość z Jackiem za zakończoną. Fotograf nie ma jednak zamiaru odpuścić. Wysyła do Roberta informacje o gotowych zdjęciach. Kiedy mąż Ingi zjawia się w atelier, Jacek informuje go, że uprawiał z Ingą seks.

Przyjaciółki wybierają się na spacer. Czują, że wszystko zaczyna się układać. Nie są jednak świadome tego, co dzieje się za ich plecami…

Oglądaj w IPLA.TV: „Przyjaciółki” - odcinek 122

Zobacz także:
„Przyjaciółki” - odcinek 121: W walce o dobro rodziny
„Przyjaciółki” - odcinek 120: Splot niezręcznych sytuacji
„Przyjaciółki” - odcinek 119: Nieoczekiwane pożegnanie z Zosią
„Przyjaciółki” - odcinek 118: Ślub Patrycji z Wiktorem?
„Przyjaciółki” - odcinek 117: Ciąża goni ciążę
„Przyjaciółki” - odcinek 116: Kim naprawdę jest Wiktor?
„Przyjaciółki” - odcinek 115: Prawda wychodzi na jaw
„Przyjaciółki” - odcinek 114: Zmiana planów
„Przyjaciółki” - odcinek 113: Zdradziecki pocałunek

Komentarze
© Polsat 2018