2017-11-14

„#Supermodelka Plus Size”: Wielki finał na żywo

0

Dla finalistek to ostatnia okazja, aby zaprezentować się jury i widzom. Oni zadecydują, czy pierwszą polską Supermodelką Plus Size zostanie Katarzyna Bochenkiewicz, Joanna Cesarz czy Zuzanna Zakrzewska. Rozstrzygnięcie w środę, 15 listopada o godz. 20:40 w Polsacie.

Po raz ostatni w pierwszej edycji Ewa Minge, Ewa Zakrzewska, Rafał Maślak i Emil Biliński ocenią, która z dziewczyn ma ich zdaniem najlepsze warunki, aby zostać idealną supermodelką w rozmiarze plus. Tym razem jednak nie tylko jurorzy będą mieć ostateczny głos. Ich decyzja będzie stanowić jedynie 50 procent werdyktu. Drugie 50 procent zostanie oddane w ręce telewidzów, którzy w głosowaniu esemesowym będą mogli wybrać kandydatkę na miarę tytułu, o którym marzą tysiące Polek.

Tego wieczoru finalistki zaprezentują się m.in. w kolekcji Violi Piekut, Mario Menezi oraz w specjalnym pokazie inspirowanym filmem „Wielki Gatsby”. Towarzyszyć będą im gwiazdy: DJ C-BooL oraz tancerze programu „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. Podczas jednego z pokazów będzie okazja raz jeszcze zobaczyć na wybiegu pełną piętnastkę dziewczyn, które mieszkały w domu modelek i walczyły o wejście do ścisłego finału.

C-BooL: „#Supermodelka Plus Size” przełamuje stereotypy

Dziesiąty odcinek to także okazja do podsumowania drogi uczestniczek w programie. Przypomnimy sobie ich najbardziej udane zdjęcia, najlepsze momenty, kiedy wygrywały zadania, ale też te najtrudniejsze, kiedy dochodziło między nimi do konfliktów. Wrócą wspomnienia z domu modelek i chwil, kiedy uczestniczkom towarzyszyli bliscy.

Tytuł pierwszej polskiej Supermodelki Plus Size zdobędzie jedna z trzech finalistek. Na zwyciężczynię czekają nagrody: udział w zagranicznym pokazie Ewy Minge (w Paryżu lub Mediolanie), sesja okładkowa w magazynie „Claudia”, 50 tysięcy złotych od fundatora nagrody głównej - firmy Lida - producenta rajstop i pończoch dla kobiet plus size, a także dwie niespodzianki od firmy Panach i firmy Lida, które zostaną ujawnione w finale programu na żywo.

Wielkie emocje przed nami, ale już dziś jesteśmy pewni, że program „#Supermodelka Plus Size” wiele zmienił w postrzeganiu piękna, które nie jest definiowane rozmiarem. Światowe modelki plus size: Ashley Graham, Iskra Lawrence czy Robyn Lawley zachwycają urodą, podbijają wybiegi, zawładnęły uwagą prasy i osiągnęły ogromny sukces w mediach społecznościowych. Czas na Polskę.

Wielki finał poprowadzą Maciej Dowbor i wspierająca uczestniczki podczas wielu zadań ekspertka programu Macademian Girl.

Która z kandydatek jest Twoją faworytką?

Finał „#Supermodelka Plus Size” w środę 15 listopada o godz. 20:40 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
„#Supermodelka Plus Size”: Sztuka niejedno ma imię
„#Supermodelka Plus Size”: Ostatni krok przed finałem
Katarzyna Bochenkiewicz: Praca modelki jest przyjemna
Joanna Cesarz: Trzeba pracować nad sobą
Zuza Zakrzewska: Kocham życie na walizkach

Komentarze
© Polsat 2018