2017-11-06

„#Supermodelka Plus Size”: W drodze po nagrodę główną

0

Półfinał to ostatnia szansa na awans do decydującego odcinka. 8 listopada cztery uczestniczki walczyły o wejście do ścisłego finału, żeby 15 listopada trzy z nich mogły kontynuować rywalizację o tytuł pierwszej polskiej Supermodelki Plus Size.

Podczas dziewiątego odcinka programu cztery półfinalistki zmierzyły się z zadaniami, które miały wyłonić najlepszą trójkę dziewczyn. Czy najtrudniejsze już miały za sobą? Sesja zdjęciowa nago, akcja społeczna, kilometry na wybiegu i zadania sportowe były bardzo wymagające, ale półfinał postawił przed nimi kolejne wyzwania.

Pierwszym z nich były warsztaty aktorskie z Mateuszem Banasiukiem. Możliwość stanięcia u jego boku, na scenie prawdziwego teatru, pozwoliła dziewczynom zdobyć pierwsze szlify w sztuce aktorskiej, a następnie wcielić się w wielkie postaci podczas sesji zdjęciowej autorstwa Marty Wojtal. Odgrywając jedne z najbardziej znanych scen w historii kina, uczestniczki miały okazję pokazać swoje zupełnie nowe oblicze.

Kolejnym zadaniem była prezentacja prognozy pogody pod okiem jednego z najbardziej rozpoznawalnych prezenterów Polsatu - Szefa Redakcji Pogody Marka Horczyczaka.

Ostatnim wyzwaniem postawionym przed kandydatkami w półfinale był pokaz wieczorowych sukien, stworzonych specjalnie dla nich przez Ewę Minge. Na oczach jurorów, a także wszystkich ekspertów programu, którzy towarzyszyli dziewczynom w drodze do zostania profesjonalnymi modelkami, zaprezentowały się na wybiegu po raz ostatni przed wielkim finałem. To był decydujący moment, aby oczarować jury i zawalczyć o awans do wymarzonej trójki.

#Supermodelka Plus Size” w środę o godz. 20:40 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
„#Supermodelka Plus Size”: Joanna jak Catherine Zeta Jones!
„#Supermodelka Plus Size”: Urodzinowa niespodzianka Kasi
„#Supermodelka Plus Size”: Ostatni krok przed finałem
„#Supermodelka Plus Size”: Pin-up girls czułe na los zwierząt
„#Supermodelka Plus Size”: Piękno nagości
„#Supermodelka Plus Size”: Sportowe emocje
„#Supermodelka Plus Size”: Pożar! Szał gorących ciał
„#Supermodelka Plus Size”: Życie jak z bajki?
Metamorfozy finalistek „#Supermodelka Plus Size”

Komentarze
© Polsat 2018