2017-11-05

„W rytmie serca” - odcinek 10: Skarby Kazimierza

0

W miasteczku pojawiają się spragnieni bogactwa poszukiwacze skarbów. Maria przygotowuje się do ślubu, a Adam wciąż nie wie, kto splądrował jego mieszkanie. Jakie przygody tym razem czekają doktora Żmudę?

Robert nadal szuka przyczyny, z powodu której Grześ przestał mówić. Po kolejnej tomografii okazuje się, że chłopiec nie ma żadnych zmian w mózgu i jest zdrowy fizycznie. Maria denerwuje się, że dziecko jest ciągane po szpitalach. - A może to Adam ma rację. Może przyczyna nie jest organiczna, tylko psychiczna. I może jego metody są po prostu lepszym rozwiązaniem? - pyta Roberta.

Żmuda zabiera synka na basen, czym doprowadza narzeczonego pielęgniarki do furii. - Przecież to jest kompletnie nieodpowiedzialny człowiek! - oburza się Robert.

O włamanie do mieszkania Adama podejrzewana jest Olga. Weronika odwiedza ją i zadaje niewygodne pytania. Bizneswoman ma jednak świetne alibi, a wizyta policjantki spływa po niej jak po kaczce. - Jego ojciec też miał słabość do pięknych i silnych kobiet. W liczbie mnogiej. Szkoda takiej fajnej dziewczyny - mówi tajemniczo do Weroniki.

Maria przymierza suknie ślubne, ale żadna się jej nie podoba. Tuż obok niej mdleje nieznajoma kobieta. Dziewczyna pojawia się w przychodni, gdzie po raz drugi traci przytomność. Okazuje się, że ma powikłania po wszczepionych niedawno implantach piersi i musi przełożyć swój ślub. Na tę wieść jej narzeczony wpada w szał, a para rozstaje się po widowiskowej kłótni. - Nic ci się nie należy. Wszystko co masz, jest moje - wyrzuca chorej kobiecie mężczyzna.

Muzeum w Kazimierzu zostaje okradzione, a miasteczko nawiedzają poszukiwacze wartego miliony obrazu Rafaela Santi, który po wojnie ostatni raz widziany był właśnie w tym mieście. Okazuje się, że mężczyźni byli wcześniej notowani przez policję, co wzbudza niepokój Szarka. Łowcy dzieł sztuki zostają podtruci przez właścicielkę hotelu, w którym wynajęli pokój, a dzielny posterunkowy łapie ich na gorącym uczynku podczas włamania do leśnego bunkra.

Oglądaj w IPLA.TV: „W rytmie serca” - odcinek 10

W rytmie serca” w każdą niedzielę o godz. 20:10 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
„W rytmie serca” - odcinek 9: Nieproszeni goście
„W rytmie serca” - odcinek 8: Wszystko, co mam
„W rytmie serca” - odcinek 7: Ślady na śniegu
„W rytmie serca” - odcinek 6: Tajemnice z przeszłości
„W rytmie serca” - odcinek 5: Fałszywy trop
„W rytmie serca” - odcinek 4: Umowa i... co dalej?
„W rytmie serca” - odcinek 3: Ryzykowne decyzje
„W rytmie serca” - odcinek 2: Kto tu kłamie? 
„W rytmie serca” - odcinek 1: Na ratunek

Komentarze
© Polsat 2018