2017-11-02

„Przyjaciółki” - odcinek 119: Nieoczekiwane pożegnanie z Zosią

0

Czarek zdradza Julkę z jej przyrodnią siostrą, Zuza ukrywa ciążę przed otoczeniem, Patrycja ma wątpliwości co do sensu związku z Jeleńskim, a Dorota uwodzi przełożonego Ingi. Jakie perypetie czekają jeszcze na bohaterki serialu?

Córka Pawła - Zosia - przyznaje się Ance, że przespała się z mężem Julki. Matka Julki jest w szoku. - Nikt nie może się o tym dowiedzieć, nawet ojciec! Jak mogłaś do tego dopuścić?! - grzmi w kierunku Zofii. - Julka go oszukała. Myślał, że jest w ciąży z kimś innym, poczuł się zdradzony - tłumaczy incydent z Czarkiem. Anka pozostaje jednak nieugięta. Definitywnie skreśla nieślubną córkę swojego męża. - Oszukałaś wszystkich, nas zdradziłaś, masz w końcu zniknąć! - krzyczy. I zmusza dziewczynę do wyjazdu z Warszawy.

Zuza ukrywa, że jest w ciąży. Szczególnie zależy jej na tym, by wiadomość nie dotarła do Jaśka. Ma jednak coraz większe trudności z maskowaniem swojego stanu przed adorującym ją mężczyzną. – W domu się oszczędzam, ale tu muszę funkcjonować jak dawniej - mówi Indze, która jest zmartwiona szybkim tempem życia przyjaciółki. Tymczasem w pracy nad Zuzą gromadzą się czarne chmury, ponieważ o ciąży dowiaduje się jej szefowa - Iwona…

Patrycja robi wyrzuty Wiktorowi, który zabrał synka bez jej zgody na wyjazd do leśniczówki. - Kim ja dla ciebie jestem? - pyta mężczyzna. A kobieta ma coraz więcej wątpliwości odnośnie do relacji z prawnikiem. Tymczasem mecenas Jeleński coraz bardziej zbliża się do syna Patrycji - Mikołaja. Para coraz częściej ma powody do kłótni.

Zdradzona przez Łukasza Dorota weszła w świat flirtu. W firmowej stołówce uwodzi przełożonego Ingi. - Dam panu moją wizytówkę, gdyby chciał pan porozmawiać o weganizmie - stwierdza z błyskiem w oku. Ku uciesze Doroty dyrektor Adrian Żółkowski dzwoni do niej i zaprasza ją na spotkanie. - Nie masz jaj, facet musi mieć siłę! - krzyczy już w czasie kolacji w wegańskiej restauracji do bankiera. Ich z pozoru drobna sprzeczka kończy się namiętnym zbliżeniem na zapleczu modnego lokalu…

Oglądaj w IPLA.TV: „Przyjaciółki” - odcinek 119

„Przyjaciółki” w czwartek o godz. 21:10 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
„Przyjaciółki” - odcinek 118: Ślub Patrycji z Wiktorem?
„Przyjaciółki” - odcinek 117: Ciąża goni ciążę
„Przyjaciółki” - odcinek 116: Kim naprawdę jest Wiktor?
„Przyjaciółki” - odcinek 115: Prawda wychodzi na jaw
„Przyjaciółki” - odcinek 114: Zmiana planów
„Przyjaciółki” - odcinek 113: Zdradziecki pocałunek

Komentarze
© Polsat 2018