2017-10-26

„Taniec z Gwiazdami” wiosną wraca do Polsatu

0

Sprawę skomentowała dyrektor programowa Telewizji POLSAT - Nina Terentiew. Kiedy będzie można oglądać nowe odcinki kolejnego sezonu? Kogo zobaczymy w walce o Kryształową Kulę i czek na 100 tysięcy złotych?

- Na chwilę obecną nie wiadomo jeszcze, kto wystąpi w programie oraz czy będą jakieś zmiany w składzie jury i prowadzących - powiedziała w rozmowie z portalem Wirtualne Media dyrektor programowa i członek zarządu Telewizji POLSAT. Kompletowanie listy uczestników kolejnej edycji programu ma rozpocząć się w listopadzie, a pierwszy odcinek nowej serii widzowie będą mogli obejrzeć najprawdopodobniej w marcu 2018 roku. - Nowy sezon „Tańca z Gwiazdami” planujemy pokazywać w dotychczasowym paśmie emisji tego programu, ale ostateczna decyzja w tej sprawie jeszcze nie zapadła - podkreśliła Nina Terentiew.

Program pojawił się w Polsce w 2005 roku i od tamtej pory jest niekwestionowanym hitem, który gromadzi przed telewizorami miliony widzów. Każda edycja bije rekordy oglądalności i na stałe wpisuje się do historii rozrywki. O tym, kto stanie w szranki w walce o wygraną dwudziestej pierwszej edycji dowiemy się już niebawem.

Kogo chcielibyście zobaczyć w tanecznej rywalizacji o Kryształową Kulę wiosną 2018 roku?

Zobacz także:
Oto zwycięzcy 20. edycji „Tańca z Gwiazdami”
Kto triumfował w historii „Tańca z Gwiazdami”?

Komentarze