2017-10-26

„Przyjaciółki” - odcinek 118: Ślub Patrycji z Wiktorem?

0

Zamieszanie wokół ciąży Zuzy zatacza coraz szersze kręgi. Jednocześnie na pozostałe przyjaciółki czekają kolejne miłosne niespodzianki. Relacja Ingi z fotografem powoli przeradza się w prawdziwy romans, a Patrycja przymierza ślubną suknię.

Anka obwinia męża, że obarczył ją wszystkimi problemami i wyjechał kamperem w podróż życia. - Realizujesz swoje fantazje i z nikim się nie liczysz - krzyczy kobieta. - Zostawiłeś mnie samą z tym całym burdelem. Baw się dobrze, pa! - dodaje wzburzona. Jednocześnie Anka domyśla się, że Julka usunęła ciążę.

- Nie stój tak mamuśka, żylaki ci się porobią - mówi matka Zuzy na wieść o ciąży córki. Kobieta jest skonfundowana informacją o tym, że nie wiadomo kto jest ojcem. - Najważniejsze, że będzie miał cudowną mamę - stwierdza jednak. Zuza mówi przyjaciółkom o ciąży. Przyznaje, że nie jest pewna, kto będzie tatą. Podejmuje próbę zdobycia DNA potencjalnych sprawców zamieszania.

Dorota umawia się na randkę z mężczyzną poznanym w internecie. Młody manager przypada kobiecie do gustu. - Nie dość, że jesteś piękna, to w dodatku inteligentna - komplementuje pośredniczkę nieruchomości. Na pozór dobrze rokujące spotkanie okazuje się klapą.

Fotograf czeka na Ingę pod jej miejscem pracy. Wręcza jej kawę i namiętnie całuje. Dziewczyna wydaje się być zaskoczona takim obrotem sprawy. Ambitny młody człowiek wyraźnie nie jest jej obojętny. Tym bardziej, że mąż od bliskości preferuje oglądanie meczów w telewizji. Jacek zabiera Ingę do swojej pracowni. Dochodzi między nimi do intymnego zbliżenia.

Wiktor próbuje naprawić relacje z Patrycją i zabiera ją do salonu sukien ślubnych. Ona nie jest jednak pewna, czy chce za niego wyjść. Adwokat proponuje ukochanej wspólny wyjazd do leśniczówki. - Piękne miejsce z dala od ludzi - zachwala. Patrycja woli, aby pojechał sam. Kiedy wraca do mieszkania dowiaduje się, że Wiktor wyjechał i zabrał ze sobą Mikołaja.

Oglądaj w IPLA.TV: „Przyjaciółki” - odcinek 118

„Przyjaciółki” w czwartek o godz. 21:10 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
„Przyjaciółki” - odcinek 117: Ciąża goni ciążę
„Przyjaciółki” - odcinek 116: Kim naprawdę jest Wiktor?
„Przyjaciółki” - odcinek 115: Prawda wychodzi na jaw
„Przyjaciółki” - odcinek 114: Zmiana planów
„Przyjaciółki” - odcinek 113: Zdradziecki pocałunek

Komentarze
© Polsat 2018