2017-10-25

„W rytmie serca”: Drugi sezon już wiosną w Polsacie!

0

Widzowie uznali, że serial to najlepszy sposób na spędzanie niedzielnych wieczorów. „W rytmie serca” jest hitem w ramówce Polsatu, a produkcja gromadzi największą widownię spośród serialowych, jesiennych nowości. Telewizja POLSAT zdecydowała, że wiosną wyemituje drugi sezon.

Niespodziewane zwroty akcji oraz dramatyczne wydarzenia przyciągają przed telewizory średnio niemal 2,4 mln widzów co przełożyło się na udziały 14,1% wśród wszystkich oglądających i 15% w przedziale wiekowym 16-49.

„W rytmie serca” to serial obyczajowy, a w każdym odcinku widzowie śledzą dwie odrębne historie medyczne i kryminalne zarazem, w które uwikłani są pacjenci i często wspierani przez lokalną policję lekarze. Bohaterowie serialu pomagają swoim podopiecznym nie tylko w odzyskaniu zdrowia, ale także w rozwiązaniu problemów życiowych.

W rolach głównych występują: Barbara Kurdej-Szatan (Maria Biernacka), Mateusz Damięcki (dr Adam Żmuda), Maria Dębska (aspirant Weronika Nowacka), Piotr Fronczewski (dr Michał Zych), Piotr Polk (dr Robert Nowakowski), Małgorzata Foremniak (Olga Krajno), Zbigniew Zamachowski (Bogdan Gancarz), Elżbieta Romanowska (recepcjonistka Ewa) i Dariusz Toczek (posterunkowy Sebastian Szarek).

W rytmie serca” w każdą niedzielę o godz. 20:10 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
„W rytmie serca” - odcinek 7: Ślady na śniegu
„W rytmie serca” - odcinek 6: Tajemnice z przeszłości
„W rytmie serca” - odcinek 5: Fałszywy trop
„W rytmie serca” - odcinek 4: Umowa i... co dalej?
„W rytmie serca” - odcinek 3: Ryzykowne decyzje
„W rytmie serca” - odcinek 2: Kto tu kłamie? 
„W rytmie serca” - odcinek 1: Na ratunek

Komentarze