2017-10-13

Wiktoria Kula: Trzeba akceptować siebie i marzyć

0

Uczestniczki „#Supermodelka Plus Size” odsłaniają kulisy udziału w programie. Dlaczego przystąpiły do castingu? Czego oczekują od życia? Co zaskakuje je na planie, a jakie sprawy budzą ich irytację? Kandydatki na modelki dla POLSAT.PL w szczerych słowach o sobie. Bohaterką części czwartej jest Wiktoria Kula.

Nie katować się dietami
Zawsze chciałam być modelką. Początkowo miałam pomysł na udział w innym programie telewizyjnym dla modelek, ale katowanie się dietami to nie jest dobry pomysł. Wówczas stwierdziłam, że trzeba zaakceptować siebie taką, jaką się jest. Postanowiłam spróbować swoich sił w produkcji dla takich dziewczyn jak ja.

W tajemnicy
Wysłałam zgłoszenie do „#Supermodelka Plus Size” i nikomu o tym nie powiedziałam. Zrobiłam to specjalnie. Mama jest teraz bardzo ze mnie dumna. Wiem, że kibicowała mi od samego początku. Podobnie zresztą jak przyjaciele i znajomi. Nie spotkałam się z żadną krytyką. Muszę przyznać, że w ogóle rzadko docierały do mnie nieprzyjemne komentarze na mój temat. Omijał mnie również hejt. Wiem, że inne koleżanki zetknęły się niestety z obrażaniem...

Marzenie o byciu modelką
W tym roku zdałam maturę i chciałabym zostać kosmetologiem. Dalszą karierę oczywiście wiążę z modelingiem, a mój przyszły zawód w dużej mierze współgra ze światem mody. Najfajniejsze w byciu modelką jest poznawanie nowych ludzi oraz zbieranie kolejnych życiowych doświadczeń. Taka praca to moje prawdziwe marzenie.

Szacunek do jury
Jurorzy są dla nas wsparciem, pomagają nam. Czujemy respekt, ale nie boimy się ich. Oczywiście wiemy, że są ekspertami, a my dopiero raczkujemy w świecie mody. W domu modelek nie ma między nami dużej rywalizacji. Wszystkie jesteśmy dla siebie miłe i pomagamy wzajemnie, tak bardzo jak to możliwe.

Każdy program jest inny
Już miałam okazję zetknąć się ze światem mediów. Zagrałam rolę w jednym z seriali i wydawało mi się, że mam pewne obeznanie z kamerą. Praca przy „#Supermodelka Plus Size” pokazała mi jednak, że tworzenie produkcji telewizyjnej za każdym razem jest inne i ma własną specyfikę. Program pozwala mi spełniać marzenia, jest dla mnie ważny. Bez niego nie byłabym teraz w tym miejscu, w którym jestem.

Rozmawiał i opracował Michał Pogodowski

Oglądaj w IPLA.TV: „#Supermodelka Plus Size”

#Supermodelka Plus Size” w każdą środę o godz. 20:40 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
Justyna Czajka: Nie mam marzeń, tylko plany (część 5)
Katarzyna Bochenkiewicz: Praca modelki jest przyjemna (część 3)
Joanna Cesarz: Trzeba pracować nad sobą (część 2)
Zuza Zakrzewska: Kocham życie na walizkach (część 1)

Komentarze
© Polsat 2018