2017-10-12

„Przyjaciółki” - odcinek 116: Kim naprawdę jest Wiktor?

0

Wokół Zuzy zaczynają gromadzić się czarne chmury, Dorota umiejętnie mści się na niewiernym mężu, Inga chce wrócić do pracy, zaś Strzeleccy dowiadują się, że przyszłym ojcem ich wnuka może wcale nie być ich zięć… Jakie niespodzianki czekają na przyjaciółki?

Anka i Paweł są podekscytowani ciążą córki. - Nam pierwszym powiedziałaś. Tak się cieszę - mówi przyszła babcia. - To jest nasz pierwszy wnuk. Wyjazd kamperem to nie jest teraz dobra decyzja - zwraca się do Pawła, dla którego liczy się jedynie realizacja planu podróży dookoła świata. Tymczasem mąż Julki - Czarek uświadamia sobie, że być może to nie on jest ojcem dziecka. O swoich wątpliwościach informuje teściową.

Patrycja opowiada przyjaciółkom o zaręczynach z adwokatem Jeleńskim i rezygnacji z pracy. Zuza sceptycznie podchodzi do jej decyzji. - Chcesz być na jego łasce i niełasce? - pyta retorycznie. Inga również - z własnego doświadczenia - wie, że rezygnacja z pracy nie jest dobrym pomysłem. Patrycja jest jednak ślepo zapatrzona w Wiktora.

Inga kłóci się z byłym partnerem o opiekę nad Hanią. Wbrew oczekiwaniom kobiety, nastolatka woli mieszkać i spędzać czas z biologicznym tatą.

Zuza ostrzega szefową przed knowaniami Marka. Nieoczekiwanie obraca się to przeciwko niej. Dyrektorka banku odrzuca projekty Markiewicz. Sytuacja w pracy robi się nieprzyjemna. Intryga byłego kochanka zaczyna przynosić efekty. Podczas spotkania Jasiek deklaruje, że ją kocha. Zuza jest w szoku.

Dorota wyczyściła konta bankowe Łukasza i pozrywała lokaty, zostawiając go bez środków do życia. Łukasz chce wystąpić o rozwód z orzeczeniem o winie Doroty. - To ja jestem ojcem Mirandy, nie zapominaj o tym - krzyczy na żonę.

Dagmar odwiedza Kate. Luźna rozmowa przeradza się w sytuację budującą coraz większe napięcie pomiędzy przyjaciółmi. W końcu dochodzi między nimi do zbliżenia.

Patrycja szykuje kolację dla ukochanego. Przed drzwiami pojawia się niespodziewany gość. Mężczyzna oskarża Wiktora Jeleńskiego o to, że zabił jego syna. Kiedy Patrycja chce dowiedzieć się, o co chodzi, Wiktor reaguje bardzo nerwowo.

Oglądaj w IPLA.TV: „Przyjaciółki” - odcinek 116

„Przyjaciółki” w czwartek o godz. 21:10 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
„Przyjaciółki” - odcinek 115: Prawda wychodzi na jaw
„Przyjaciółki” - odcinek 114: Zmiana planów
„Przyjaciółki” - odcinek 113: Zdradziecki pocałunek
„Przyjaciółki” - odcinek 112: Meandry miłości
„Przyjaciółki” - odcinek 111: Metamorfoza

Komentarze
© Polsat 2018