2017-10-12

Izabela Kuna o nowym serialu „Dom pełen zmian”

0

Aktorka opowiedziała POLSAT.PL o produkcji Telewizji POLSAT. Izabela Kuna wyjawiła, kogo zobaczymy na ekranie i czyje losy poznamy. W kogo wcieli się znana aktorka i jaka to będzie postać? Emisja serialu „Dom pełen zmian” w każdą niedzielę o godz. 18:35.

„Dom pełen zmian” to ośmioodcinkowy mini-serial komediowy, który przedstawia perypetie rodzinne i pokazuje, w jaki sposób zmienia się nasze życie pod wpływem różnorodnych zdarzeń. - W serialu zobaczymy rodzinę Malinowskich - opowiada POLSAT.PL Iza Kuna, odtwórczyni jednej z głównych ról. - Ich codzienne sprawy będą się mieszać z marzeniami, będą chwile wzruszenia i zabawy oraz zaskakujące finały, czyli tak jak to często w życiu bywa - dodaje.

- Gram Magdę, kobietę w „odpowiednim wieku”, od lat związaną ze Stefanem, czyli Piotrem Adamczykiem - mówi aktorka. - Magda jest dowcipna, gotowa na zmiany i ma temperament. Muszę przyznać, że moja postać jest bardziej przebojowa ode mnie i mniej się boi, ale obie mamy marzenia i lubimy, jak się coś dzieje… - dodaje Iza Kuna.

Gwiazda podkreśla, że serialową Magdę i Stefana łączy duża sympatia. - Malinowscy się lubią i to jest najważniejsze w życiu. Ale trudno przejść obojętnie i bez emocji, gdy dzieci dojrzewają, dziadkowie przechodzą drugą i trzecią młodość, a samemu też się chce jeszcze „pożyć" i czegoś miłego doświadczyć. Dlatego u Malinowskich bywa różnie, ale zawsze wszystko kończy się dobrze - tłumaczy.

Jedno jest pewne: będzie dynamicznie. Wątki w serialu wciągają i angażują widza od pierwszej do ostatniej sceny. Wszystkie zmiany - te oczekiwane i nieoczekiwane, małe i duże - są doskonałą okazją do uczynienia życia barwniejszym i pełniejszym. Akcja rozgrywa się na przestrzeni wielu lat, a każdy odcinek dzieje się około rok później od odcinka poprzedniego.

W rolach głównych oprócz Izy Kuny zobaczymy także Piotra Adamczyka, Kazimierza Kaczora i Marię Maj. Reżyserem serialu jest Kristoffer Rus, a za scenariusz odpowiadają Marcin Baczyński i Mariusz Kuczewski, znani z takich produkcji, jak „Listy do M. 1-3”, „Piąty Stadion”, czy „Dwoje we Troje”.

Premierowy odcinek serialu „Dom pełen zmian” w niedzielę 15 października o godz. 18:35 w Telewizji POLSAT.

Joanna Grochal

Komentarze
© Polsat 2018