2017-10-11

„Świat według Kiepskich” - odcinek 522: Mutant

0

Rodziny mieszkające w kamienicy przy ul. Ćwiartki 3/4 niepokoją nocne hałasy i dziwne dźwięki dobiegające ze śmietnika. Brewerie nie znajdują logicznego uzasadnienia. Liczne interwencje lokatorów oraz funkcjonariuszy pozwalają ujawnić straszną prawdę.

Tajemnicze odgłosy i bałagan wywołują nerwową atmosferę wśród wszystkich mieszkańców budynku. - Menele się biją - komentuje Ferdynand widząc porozrzucane śmieci i zniszczony kosz. - Ja z tym środowiskiem nie mam nic wspólnego - stwierdza Kiepski, odpowiadając na zarzuty Halinki o zblatowanie się z Badurą, liderem lokalnych bezdomnych.

Lokatorzy podejrzewają także, że to dzikie zwierzęta hałasują, podchodzące do miasta z pobliskiego lasu na żer. Proszą o pomoc policję. - Żądam interwencji, bo wy gówno robicie - zwraca się Halina do posterunkowego. - Wystrzelać ich jak kaczki, tych meneli - proponuje Paździoch. Ferdek rozmawia z Badurą na temat zachowania jego kompanów. Szef złomiarzy zarzeka się, że nocny rumor nie jest robotą jego ludzi. - Może jacyś inni szatani są tam czynni? - zastanawia się pan Kazimierz.

Sąsiedzi powołują nocną straż, która ma strzec śmietnika. Okazuje się, że spustoszeń dokonuje tajemniczy mutant. Jego pierwszą ofiarą zostaje Boczek, który po ujrzeniu stwora mdleje. Z pomocą przychodzą mu Halinka i Paździochowa, przeprowadzając reanimację rurą od odkurzacza...

Kolejne nocne niepokoje znajdują nieoczekiwane wytłumaczenie. Okazuje się, że wiele wspólnego mają z tym kłopoty z erekcją Waldusia Kiepskiego.

Oglądaj w IPLA.TV: „Świat według Kiepskich” - odcinek 522

„Świat według Kiepskich” w każdą środę o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
„Świat według Kiepskich" - odcinek 521: Düsseldorf
„Świat według Kiepskich” - odcinek 520: Zmiana czasu
„Świat według Kiepskich” - odcinek 519: Czekolada
„Świat według Kiepskich” - odcinek 518: Trzy siostry
„Świat według Kiepskich” - odcinek 517: Mikołaj Kopernik

Komentarze