2017-10-06

Mateusz Banasiuk będzie tatą, więc mówi o tacie

0

Aktor opowiada, jak zacieśniają rodzinne więzi z ojcem. Jak się dogadują i czy są do siebie podobni? Czy gwiazdor odziedziczył po nim charakter? Jak wyglądają relacje w rodzinie Banasiuków?

Mateusz Banasiuk, aktor znany m.in. z serialu „Pierwsza miłość”, niedługo zostanie ojcem. Wraz ze swoją życiową partnerką, również aktorką Magdaleną Boczarską (m.in. „Sztuka kochania”, „W ukryciu”, „Różyczka”,), spodziewają się pierwszego dziecka. Z tej okazji postanowił opowiedzieć o swoim tacie i relacjach, jakie ich łączą.

Obaj są aktorami i wspólnie grają w spektaklu w warszawskim teatrze Capitol. - Po raz pierwszy spostrzegłem, jak bardzo jestem do niego podobny. Mimika, gesty, sposób mówienia. Kiedyś wydawało mi się, że jestem zupełnie inny od moich rodziców. Bardzo chciałem iść swoją drogą. Byłem typem, który dyskutował, bronił swojego zdania, często niesłusznie. A teraz bardzo się cieszę, że jestem do niego podobny - mówi Mateusz w rozmowie ze „Świat&Ludzie”.

Aktor twierdzi także, że zarówno on, jak i jego tata mają taką samą wrażliwość i chodzą z głową w chmurach.

Mateusz podkreśla, że tata zawsze traktował go po partnersku i poruszał z nim poważne tematy. - Pytał mnie, jak bym chciał, żeby wyglądało moje życie. Mówił o wielkiej wartości, jaką jest rodzina. Gdy byłem na studiach, zaczęliśmy mówić sobie po imieniu - wspomina aktor.

Wygląda na to, że Mateusz może pochwalić się zdrową i ciepłą relacją ze swoim tatą. Ciekawe, czy taką samą więź uda mu się stworzyć ze swoim dzieckiem.

Mona Mon

„Pierwsza miłość” od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
Mateusz Banasiuk zostanie ojcem
Miłość Mateusza Banasiuka rozkwita coraz mocniej

Komentarze
© Polsat 2018