2017-10-04

„#Supermodelka Plus Size”: Pożar! Szał gorących ciał

0

W piątym odcinku uczestniczki zaprezentowały się w bieliźnie strażakom. Dziewczyny wzięły udział w terapii z psychologiem, sesji fotograficznej i pokazie mody dla przystojnych mundurowych. Jak sobie poradziły?

Na początek uczestniczki spotkały się z gościem specjalnym - psychoterapeutką Patrycją Plewką.

Wspólnie uczyły się samoakceptacji, bo - jak mówi Ewa Minge - „modelka to nie tylko piękna buzia i ciało, lecz także silna osobowość”.

Wspólna sesja terapeutyczna wywołała wiele emocji i potok oczyszczających łez. Uczestniczki programu dzieliły się swoimi historiami i opowiadały, co w życiu najbardziej im doskwiera. - Nienawidziłam siebie i swojego ciała. Okaleczałam się. Wiem, że jest wiele dziewczyn, które borykają się z podobnymi problemami, dlatego opowiadam swoją historię, która być może komuś pomoże - powiedziała Kasia Bochenkiewicz.

- W dzieciństwie byłam wyzywana i spychana zawsze na bok. Na początku wsparciem była dla mnie mama, ale zginęła w wypadku. Życie straciło dla mnie sens i chciałam się zabić - wyjawiła Julia Czerwińska.

#Supermodelka Plus Size: Droga do samoakceptacji

Po spotkaniu z psychologiem na dziewczyny czekała niespodzianka - odwiedziły je rodziny. Uczestniczki otrzymały zadanie specjalne - miały pozować wraz z wybraną bliską osobą przed obiektywem znanego fotografa Marcina Łopaczewskiego.

- Chciałbym wydobyć z Was emocje: radość, a może nawet łzy - powiedział artysta.

Po wykonaniu zadania dziewczyny stworzyły amatorski wybieg, gdzie uczyły się chodzić w szpilkach. Rafał Maślak w nagrodę przygotował dla nich nie lada atrakcję - zabrał je na speed dating (tzw. szybkie randki). Uczestniczki programu nie kryły podekscytowania. Niektóre z nich spotkały mężczyzn, którzy wpadli im w oko.

Po randkowaniu nadszedł czas na kolejne zadanie - pokaz mody w bieliźnie zorganizowany dla dwustu strażaków.

Podczas przygotowań Zuzanna przeszła małe załamanie nerwowe. - Czuję się pomijana i uważam, że to niesprawiedliwe - wyjawiła. Uspokoił ją dopiero Rafał Maślak, dzięki któremu zaprezentowała się na wybiegu.

Pokaz był dla dziewczyn nie lada wyzwaniem. Ale najtrudniejsze zostało na koniec - jurorzy musieli wybrać dwie uczestniczki, które opuszczą dom modelek. Sędziów podzieliła decyzja odnośnie przyszłości Moniki Denisiuk. - Zero kobiecości. Wyszła na wybieg, rzuciła chustą i tyle - mówił Rafał Maślak. - A co miała zrobić?! Miała właśnie taką stylizację, z pistoletem na nodze! - broniła jej Ewa Zakrzewska.

Mimo to Monika odpadła z programu, a wraz z nią z show pożegnała się Żaneta Kurkowska.

Oglądaj w IPLA.TV: „#Supermodelka Plus Size” - odcinek 5

#Supermodelka Plus Size” w każdą środę o godz. 20:40 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
Jakimi dziećmi były kandydatki na Supermodelkę Plus Size?
„#Supermodelka Plus Size”: Życie jak z bajki?
Metamorfozy finalistek „#Supermodelka Plus Size”
„#Supermodelka Plus Size”: Witamy w domu modelek
Ewa Zakrzewska zwierzyła się Krzysztofowi Ibiszowi
Oto finalistki pierwszej edycji „#Supermodelka Plus Size”
„#Supermodelka Plus Size”: One są wyjątkowe!
„#Supermodelka Plus Size”: Zobaczcie te dziewczyny!

Komentarze
© Polsat 2018