2017-10-04

„#Supermodelka Plus Size”: Droga do samoakceptacji

0

Dziewczyny musiały opowiedzieć o najbardziej traumatycznych momentach. Piąty odcinek programu „#Supermodelka Plus Size” upłynął pod hasłem „samoakceptacja”. Wsparciem dla uczestniczek byli bliscy, którzy odwiedzili je w domu modelek.

Finalistki spotkały się z Patrycją Plewką - psychologiem, która pomogła im na nowo uwierzyć w siebie i zapomnieć o złych wspomnieniach. Wsparciem była także wizyta członków rodziny. To spotkanie stało się również częścią kolejnego zadania.

Uczestniczki podczas sesji zdjęciowej musiały wykazać się profesjonalizmem jako modelki, ale też zaopiekować się swoimi gośćmi. Sesja miała pokazać je w ich naturalnych relacjach z bliskimi, bez grania i pozowania.

Po spotkaniu z psychologiem i rodzinami, oczyszczone z negatywnych emocji, mogły kontynuować udział w programie z nową energią. A wyzwań było wiele. Te, które nie są w związkach czekała niespodzianka - speed dating czyli szybkie randki. Czy nowo poznani mężczyźni zachwycili dziewczyny?

Finałowym zadaniem piątego odcinka był pokaz seksownej bielizny. Ten jeden z najważniejszych elementów stroju kobiety dobrała im brafittingowa stylistka gwiazd i międzynarodowy bieliźniany ekspert marek Panache Lingerie - Izabela Sakutova. Wymagające odwagi wyjście na wybieg stało się jeszcze trudniejsze, kiedy dziewczyny dowiedziały się, że na widowni zasiadło dwustu strażaków. Jak sobie poradziły? Czy oczarowały męską widownię i jurorów?

#Supermodelka Plus Size” w każdą środę o godz. 20:40 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
Jakimi dziećmi były kandydatki na Supermodelkę Plus Size?
„#Supermodelka Plus Size”: Życie jak z bajki?
Metamorfozy finalistek „#Supermodelka Plus Size”
„#Supermodelka Plus Size”: Witamy w domu modelek
Ewa Zakrzewska zwierzyła się Krzysztofowi Ibiszowi
Oto finalistki pierwszej edycji „#Supermodelka Plus Size”
„#Supermodelka Plus Size”: One są wyjątkowe!
„#Supermodelka Plus Size”: Zobaczcie te dziewczyny!

Komentarze
© Polsat 2018