2017-09-24

„W rytmie serca” - odcinek 4: Umowa i... co dalej?

0

Maria wciąż nie chce zdradzić Adamowi, że Grzesiek jest ich synem. Tymczasem doktora Żmudę i Weronikę połączyła namiętność. Czy emocje staną naprzeciw planom wyjazdu do Afryki? Jaki wpływ będzie miało pojawienie się tajemniczej bizneswoman Olgi Krajno?

Doktor Żmuda, czujący potrzebę wsparcia dla najsłabszych, wciąż rozważa udział w projekcie Lekarze bez Granic. Wiąże się to z wyjazdem do Afryki i koniecznością pozamykania wszystkich spraw w Polsce. Udaje mu się sprzedać korzystnie mieszkanie, jakie otrzymał w spadku po ojcu. Nabywcą jest energiczna Olga Krajno.

- Rozumiem, że obrazy sprzedaje pan razem z mieszkaniem. Nadają klimat wnętrzu - mówi bizneswoman do doktora. Jak się okazuje, kobieta nie jest tu przypadkowo i ma tajemnicze intencje. - To jest kochanka twojego ojca, kolego! Przez nią rozpadła się wasza rodzina. Przez nią twoja matka zabrała ciebie i siostrę, i już nigdy więcej nie pojawiła się w Kazimierzu! - zdradza nieoczekiwanie Adamowi doktor Zych. Pełen ideałów mężczyzna jest załamany. Traf chce, że Olga Krajno wymaga pomocy specjalisty w ośrodku zdrowia...

Tymczasem do przychodni zgłasza się Agata, dziewczyna w zaawansowanej ciąży. Ma wodonercze. Twierdzi, że nie czuje się na siłach, aby wychowywać dziecko i chce oddać je do adopcji. W Kazimierzu Dolnym zatrzymała się u Joanny, dojrzałej kobiety, z którą zawarła umowę. Po porodzie ma jej sprzedać niemowlaka.

Dziewczyna zaczyna jednak mieć wątpliwości co do takiego obrotu sprawy. Tym bardziej, że w mieście pojawia się także biologiczny ojciec dziecka, który chciałby ułożyć sobie z nią życie. Między zdeterminowaną Joanną a mężczyzną dochodzi do przepychanki, a w sprawę zostaje wmieszana policja. Aspirant Nowacka interweniuje w obronie ciężarnej, a całe zdarzenie kończy się awanturą.

Wieczorem Weronika odwiedza w mieszkaniu doktora Żmudę. Pragnie, aby doktor pozostał w Polsce. Spotkanie kończy się namiętną nocą w łóżku. Nieoczekiwanie do lokalu wkraczają niezapowiedziani goście…

Oglądaj w IPLA.TV: „W rytmie serca” - odcinek 4

W rytmie serca” w niedzielę o godz. 20:10 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
„W rytmie serca” - odcinek 3: Ryzykowne decyzje
„W rytmie serca” - odcinek 2: Kto tu kłamie?
„W rytmie serca” - odcinek 1: Na ratunek

Komentarze
© Polsat 2018