2017-09-20

„Świat według Kiepskich” - odcinek 519: Czekolada

0

Wszyscy zapominają o urodzinach Halinki Kiepskiej. Rozgoryczona jubilatka odmawia Ferdkowi intymnych relacji i zaczyna stronić od najbliższych.

Zdenerwowany Ferdynand szuka sposobu na udobruchanie małżonki. Jakim podstępem posłuży się, aby odzyskać względy połowicy? - Jak wrócisz z pracy zrobisz obiadek i sobie razem go zjemy - próbuje rozweselić żonę Kiepski. - Wiesz co kolego, pocałuj mnie w d… - odpowiada mu Halina.

Ferdek za wszelką cenę chce załagodzić sprawę i zgłasza się po poradę do Kazimierza Badury. Ten sugeruje mu wręczenie małżonce prezentu i za butelkę wina sprzedaje Kiepskiemu stare buty znalezione na śmietniku.

Zaangażowany i pewny sukcesu Ferdynand czyści je i ofiarowuje Halince. Jak można się było spodziewać jubilatka nie docenia jednak gestu męża. Jest jeszcze bardziej zdenerwowana jego bezdusznością i ignorancją. - Jeśli chcesz mi zrobić prezent, to wyjdź z domu - grzmi.

Niezniechęcony Ferdek ponownie zwraca się o pomoc do Badury. - Co zrobić, żeby babon był zadowolony - pyta doświadczonego mężczyznę. Tym razem dostaje od Kazimierza piękny wisior, który - jak się okazuje - zgubiła Paździochowa.

Tego było już za wiele! Wściekła Halinka wyrzuca Ferdka z domu, ale on nadal nie daje za wygraną. W sklepie u pani Malinowskiej kupuje na prezent wyrób czekoladopodobny i... znów nie udaje mu się zrehabilitować w oczach żony. Doprowadzony do ostateczności sięga po najmocniejsze rozwiązanie - swoją męskość...

Oglądaj w IPLA.TV: „Świat według Kiepskich” - odcinek 519

„Świat według Kiepskich” w każdą środę o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
„Świat według Kiepskich” - odcinek 518: Trzy siostry
„Świat według Kiepskich” - odcinek 517: Mikołaj Kopernik
„Świat według Kiepskich” - odcinek 516: Allegretto
„Świat według Kiepskich” - odcinek 515: Śledzik
„Świat według Kiepskich” - odcinek 514: Tłusty czwartek

Komentarze