2017-09-18

„#Supermodelka Plus Size”: Komercyjny pokaz mody

0

Uczestniczki nowego programu Polsatu wystąpiły na profesjonalnym wybiegu! Finalistki show „#Supermodelka Plus Size” wzięły udział w pokazie mody podczas wydarzenia Ptak Premiery, obok modelek w standardowych rozmiarach. Dziewczyny zaprezentowały kolekcje polskich marek oferujących ubrania w rozmiarach plus.

Ptak Premiery to uroczysta inauguracja nowego sezonu w polskiej modzie, połączona z pokazami i sprzedażą nowych kolekcji najlepszych producentów. Podczas trzydniowego wydarzenia goście zobaczyli ponad trzydzieści pokazów mody m.in. czołowych polskich projektantów, takich jak duet MMC czy Paprocki&Brzozowski.

Finalistki programu „#Supermodelka Plus Size”, które wiedzę i doświadczenie zdobywają w kolejnych odcinkach show, miały okazję po raz pierwszy sprawdzić się przed profesjonalną widownią.

Ich udział w wydarzeniu potwierdza, że świat mody jest już gotowy na pierwszą w Polsce Supermodelkę Plus Size. Rynek potrzebuje kobiet doskonale przygotowanych do tej roli, które będą profesjonalnie prezentować na wybiegu ubrania w rozmiarze plus.

Wszystkie uczestniczki programu „#Supermodelka Plus Size” reprezentowane są przez Agencję MaxiLook Model Management, prowadzoną przez Urszulę Lola.

Pokaz obserwował reporter Polsat News Oskar Netkowski. Oto materiał przygotowany dla Wydarzeń:

#Supermodelka Plus Size” w każdą środę o godz. 20:40 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
„#Supermodelka Plus Size”: One są wyjątkowe!
„#Supermodelka Plus Size”: Zobaczcie te dziewczyny!

Komentarze
© Polsat 2018