2017-09-14

„Przyjaciółki” - odcinek 112: Meandry miłości

0

Sercowe kłopoty Zuzy, dziwne zachowanie Pawła i rodzinne perturbacje Patrycji. Ten odcinek „Przyjaciółek” obfituje w zaskakujące sytuacje. Jak dziewczyny poradzą sobie z przeciwnościami losu?

Patrycja opowiada przyjaciółkom o pikantnych szczegółach związku z Wiktorem. Zuza i Inga cieszą się z jej szczęścia. Sceptyczna jest tylko Anka, która w duszy wciąż nie może wybaczyć Wiktorowi ataku na jej męża.

W pewnym momencie w mieszkaniu Zuzy pojawia się niespodziewany gość. To Beata, niedoszła żona Jaśka. Krzyczy na Zuzę, dochodzi do rękoczynów. Kobieta oskarża Markiewicz o to, że ta uwiodła jej narzeczonego. Po incydencie Zuza przyznaje się koleżankom, że faktycznie przespała się z facetem Beaty.

Robert znajduje w gazecie zdjęcie Ingi. Jest zły, że wzięła udział w kampanii dotyczącej kwestii poporodowych. Inga postanawia rozmówić się z fotografem Jackiem. Spotkanie w redakcji, pozornie burzliwe, przeradza się w sympatyczną wymianę zdań.

Zuza w pracy spotyka Marka. Mężczyzna zachowuje się, jakby ich rozmowa na weselu nie miała miejsca. Mężczyzna nie chce odpuścić, jest natarczywy. Sprytna pani bankier znajduje sposób, aby utrzeć nosa natrętnemu szefowi ochrony budynku.

Patrycja podczas spaceru z Wiktorem i Mikołajem natyka się na Elę. Kobieta nie ma pojęcia, że Patrycja zamieszkała z nowym partnerem. Była teściowa urządza jej karczemną awanturę i oskarża byłą żonę syna o nielojalność. - Od śmierci Michała nie minął nawet rok! - mówi z wyrzutem w kierunku fryzjerki. - W piecu trzeba czasem napalić, ale tak na widoku się obściskiwać - wypomina.

Anka wpada w szał widząc w swoim domu jego potencjalnych kupców. Okazuje się, że Paweł nie konsultując tego z nikim, wystawił dom na sprzedaż. Między małżonkami wywiązuje się sprzeczka. Według Anki Paweł zachowuje się, jakby postradał zmysły. Jego postawa niepokoi całą rodzinę. Na domiar złego Anka traci pracę. - Mój były wspólnik jest skończoną świnią - komentuje jedynie były adwokat. Nad finansową przyszłością pary zbierają się czarne chmury…

Oglądaj w IPLA.TV: „Przyjaciółki” - odcinek 112

„Przyjaciółki” w każdy czwartek o godz. 21:10 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
„Przyjaciółki” - odcinek 111: Metamorfoza
„Przyjaciółki” - odcinek 110: Na ślubnym kobiercu
„Przyjaciółki” - odcinek 109: Metamorfoza Pawła
„Przyjaciółki” - odcinek 108: Zdrady i powroty
„Przyjaciółki” - odcinek 107: Nieoczekiwana wizyta
„Przyjaciółki” - odcinek 106: Wdowa na randce

Komentarze
© Polsat 2018