2017-09-10

„W rytmie serca”: Kogo gra Piotr Fronczewski?

0

W serialu zobaczymy jednego z najbardziej utalentowanych i lubianych polskich aktorów. Jego niepowtarzalną charyzmę oraz wspaniały głos znają zarówno młodsi, jak i starsi. Piotr Fronczewski zadebiutował jako nastolatek i w tym roku obchodzi 60-lecie swojej pracy aktorskiej. Do dziś zagrał ponad 120 ról.

Widzowie niezmiennie kochają go od lat m.in. za Szpicbródkę, Franka Kimono czy Pana Kleksa. W nowym serialu Polsatu „W rytmie serca” wcielił się doktora Michała Zycha, właściciela przychodni w Kazimierzu Dolnym.

Kim jest jego bohater? Dr Zych to szef i zarazem przyjaciel Marii (Barbara Kurdej-Szatan), który w przeszłości świetnie znał także rodziców doktora Żmudy (Mateusz Damięcki), a jako lekarz pomógł Adamowi przyjść na świat. Dba o zdrowie mieszkańców Kazimierza już od kilkudziesięciu lat. Mieszkańcy darzą go zaufaniem i szacunkiem. Od śmierci żony poświęca pracy każdą wolną chwilę i tego samego wymaga też od kolegów z przychodni. I może właśnie dlatego żaden z zatrudnianych przez niego lekarzy nie zostaje w Kazimierzu na dłużej. Aż nagle pojawia się dr Żmuda...

W rytmie serca” w niedzielę o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
„W rytmie serca” zadebiutował 10 września!
Małgorzata Foremniak czarnym charakterem
Czarujący Piotr Polk w serialu ,,W rytmie serca"
Maria Dębska dla POLSAT.PL: Będzie zagadkowo i zaskakująco
„W rytmie serca”: Kogo gra Barbara Kurdej-Szatan?
Mamy zdjęcia doktora Żmudy z „W rytmie serca”

Komentarze
© Polsat 2018