2017-09-05

W życiu Ewy Minge rozpoczął się nowy etap

0

Jurorka „#Supermodelka Plus Size” znalazła szczęście i promienieje. Nie dość, że projektantka zasiadła w jury nowego programu Telewizji POLSAT, to jeszcze pod koniec sierpnia wyszła za mąż! Radość widać na jej twarzy gołym okiem.

Ewa Minge ma ostatnio dobrą passę. Kreatorka dołączyła do zaszczytnego grona jurorów w programie „#Supermodelka Plus Size", w którym będzie wybierać kandydatkę na międzynarodową gwiazdę modelingu. W nowym show propagować będzie również piękno kobiet o pełniejszych kształtach i modę dla każdego, bez względu na rozmiar.

Jako prawdziwa ikona w świecie mody, której kreacje można podziwiać na największych i najbardziej prestiżowych pokazach na świecie, jest przekonana, że w Polsce są dziewczyny w rozmiarze plus size, które zasługują na lepsze życie i splendor. Projektantka, która ubiera nie tylko polskie, ale i zagraniczne gwiazdy, takie jak La Toya Jackson czy Cheryl Cole, chce otworzyć drzwi do kariery kolejnym wartościowym osobom.

Ewa Minge: Projektuję dla wszystkich kobiet

Gwiazda oprócz sukcesów na polu zawodowym może pochwalić się również sukcesami w życiu prywatnym, do których niewątpliwie należy niedawny ślub ze swoim wybrankiem serca. Nie wiadomo o nim prawie nic, ale nie zmienia to faktu, że to właśnie za jego sprawą odnalazła szczęście. Ewa Minge wielokrotnie podkreślała w wywiadach, że nikt nigdy jej niczego nie podarował i na wszystko musiała zapracować sama, dlatego tym bardziej cieszy nas fakt, że wreszcie zaznała prawdziwej miłości, która najwidoczniej ją uskrzydla.

 

Jak widać w życiu projektantki nadszedł nowy etap. Zamieszkała ze swoim mężem pod wspólnym dachem i powoli planuje podróż poślubną. Sprawę utrudnia jednak napięty grafik i prace nad nową kolekcją.

Mona Mon

#Supermodelka Plus Size” od 6 września w każdą środę o godz. 20:35 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
Obfite kształty są piękne! Nadchodzi rewolucja!
Rafał Maślak: Takiej pupy dawno nie widziałem
„Niech zobaczą słowa, którymi was obrzucali”
„#Supermodelka Plus Size”: Naga sesja! Oto zwiastun
Ewa Zakrzewska: Koniec dyktatury rozmiaru 36!
„#Supermodelka Plus Size” od 6 września
Claudius: Dziewczyny z każdym dniem rozkwitają
Izabela Sakutova w „#Supermodelka Plus Size”
Anna Orłowska ekspertem „#Supermodelka Plus Size”
Macademian Girl w show „#Supermodelka Plus Size”
Ewa Zakrzewska: Nienawidziłam swojego ciała

Komentarze
© Polsat 2018