2017-09-04

„The Brain”: Oto bohaterowie pierwszego odcinka

0

Zobaczyliśmy pojedynek genialnych umysłów z różnych stron świata. Naprzeciw siebie stanęli reprezentanci Polski, Niemiec, Włoch, Hiszpanii i Rosji. Jakie wrażenie na jurorach zrobiły umiejętności uczestników „The Brain. Genialny Umysł”?

W pierwszym odcinku nowej edycji wystąpili:

Tomasz Bielawski (Polska)
Pan Tomasz ma 57 lat i jest lekarzem weterynarii, prowadzi tymczasowy dom dla zwierząt. Pasjonują go fotografia stereoskopowa i historia obrazowania stereoskopowego!

Tobiasz Boral (Polska)
Kolejny genialny uczestnik polskiego teamu „The Brain”! Tobiasz to trener pamięci, kreatywności i rozwoju umysłowego, dwukrotny Mistrz Polski Pamięci, multimedalista Mistrzostw Polski Pamięci, wielokrotny rekordzista kraju!

Paweł Kępczyński (Polska)
Jest przedsiębiorcą, współzałożycielem Fundacji Rozwoju Matematyki Rekreacyjnej oraz organizatorem mistrzostw Polski w sudoku i łamigłówkach!

Wojtek Szatanowski (Polska)
Ostatni z drużyny polskich geniuszy „The Brain”. Ma 19 lat i w tym roku zdał maturę. Interesuje się układaniem kostki Rubika w różnych formach: układanie bez patrzenia, jedną ręką czy stopami.

Jan Bentlage (Niemcy)
Ma 25 lat, jest studentem ostatniego roku nauczania wczesnoszkolnego Uniwersytetu w Siegen i od listopada zaczyna pracę jako nauczyciel. Interesuje się przede wszystkim speedcubingiem. Lubi też podróżować. Łączy te dwie pasje, jeżdżąc na turnieje speedcubingowe.

Martín López Nores (Hiszpania)
Ma 37 lat, skończył informatykę i jest profesorem na uniwersytecie w Vigo w Hiszpanii. Martin jest bardzo dobry w łamigłówkach logicznych.

Martina di Loreto (Włochy)
Ma 28 lat i pochodzi z Rzymu. Obecnie jest doktorantką psychologii klinicznej. Jej pasja to zapamiętywanie oraz jazda na rowerze.

Jewgienij Dubin (Rosja)
Ma 39 lat i mieszka w Moskwie. Jego pasją jest grafika komputerowa oraz stereoskopia. Rosjanin nie tylko widzi stereogramy, patrząc na nie krzyżowo, ale też potrafi układać kostkę Rubika jedną ręką i z zamkniętymi oczami.

The Brain. Genialny Umysł” w każdy wtorek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
„The Brain. Genialny Umysł”: Starcie gigantów
Pojedynek geniuszy z różnych stron świata!
ReZigiusz jurorem w „The Brain. Genialny Umysł”
Bardzo dobre wyniki „The Brain. Genialny Umysł”

Komentarze
© Polsat 2018