2017-09-02

Obfite kształty są piękne! Nadchodzi rewolucja!

0

- Plus size to nie jest nisza. Warto szyć fajne rzeczy - mówi Ewa Zakrzewska. Jurorzy programu „#Supermodelka Plus Size” na konferencji ramówkowej Telewizji POLSAT mieli okazję bliżej przedstawić nową produkcję i jeden z flagowych programów w jesiennej ramówce stacji.

- To co proponujemy jest pewnym przełamaniem barier, jeśli chodzi o wygląd. Do tej pory robiły to między innymi Kardashianki, pokazując, że obfite kształty też są piękne. My pokażemy normalne, naturalne dziewczyny. Takie, które na co dzień widzimy na ulicach - wskazała Ewa Minge, projektantka mody.

„Niech zobaczą słowa, którymi was obrzucali”

Kolejny z jurorów Rafał Maślak nie krył ekscytacji faktem, że przyjdzie mu współdecydować o tym, która z dziewczyn zostanie pierwszą polską Supermodelką Plus Size. - Uważam, że w świecie mody i show-biznesu jest miejsce na różnorodność - stwierdził. - Pokażemy, że piękno, mądrość, odwaga i siła są domeną wszystkich kobiet, bez względu na rozmiar - dodał.

Rafał Maślak: Takiej pupy dawno nie widziałem

W jury programu zasiądzie również Ewa Zakrzewska, supermodelka o pełnych kształtach. Gdy zaczynała swoją karierę, polski rynek plus size był niszowy. Twierdzi, że tak jest do tej pory, choć zaczyna zauważać pewne zmiany. - Cieszę się, że tego typu program wreszcie jest realizowany w Polsce. Być może dzięki niemu nasze modelki zaczną się pojawiać również w zagranicznych sesjach. Plus size to nie jest nisza, a kobiet noszących większe rozmiary jest dużo i warto szyć dla nich fajne rzeczy - skomentowała.

Ewa Zakrzewska: Koniec dyktatury rozmiaru 36!

Zadania, weryfikujące potencjał kandydatek, będzie również oceniał austriacki fotograf polskiego pochodzenia Emil Biliński, który na co dzień pracuje z modelkami o obfitych kształtach. - Biorę udział w programie żeby wychwycić różne aspekty kobiecego piękna i promować samoakceptację - zaznaczył. - Chciałbym zbudować z dziewczynami więź, która pomoże wydobyć z nich to, czego szukamy jako jurorzy - dodał.

Czy Emil Biliński ma kandydatkę do zwycięstwa?

„#Supermodelka Plus Size” to program, który nie ma prowadzącego. Jego rolę naprzemiennie pełnią jurorzy, którzy dla uczestniczek są jednocześnie mentorami. Gościnnie pojawią się także eksperci, którzy pomogą dziewczynom zmierzyć się z czekającymi na nie wyzwaniami oraz gwiazdy, które podzielą się z kandydatkami swoją wiedzą i doświadczeniem.

Program „#Supermodelka Plus Size” oparty jest na niemieckim formacie „Curvy Supermodel”, na licencji firmy Armoza Formats. W pierwszym sezonie zobaczymy 10 odcinków. Za produkcję odpowiada Rochstar.

#Supermodelka Plus Size” od 6 września w każdą środę o godz. 20:35 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
„#Supermodelka Plus Size”: Naga sesja! Oto zwiastun
„#Supermodelka Plus Size” od 6 września
Claudius: Dziewczyny z każdym dniem rozkwitają
Izabela Sakutova w „#Supermodelka Plus Size”
Anna Orłowska ekspertem „#Supermodelka Plus Size”
Macademian Girl w show „#Supermodelka Plus Size”
Ewa Minge: Projektuję dla wszystkich kobiet
Ewa Zakrzewska: Nienawidziłam swojego ciała

Komentarze
© Polsat 2018