2017-08-22

Barbara Kurdej-Szatan świętuje 32. urodziny

0

Mamy wrażenie, że aktorka pięknieje z dnia na dzień. Gwiazda serialu „W rytmie serca” spędza urodziny w pracy, ale wydaje się jej to zupełnie nie przeszkadzać - spełniona zawodowo i prywatnie tryska energią i optymizmem.

Barbara Kurdej-Szatan postanowiła pochwalić się zdjęciem bukietu oraz tortu, które dostała z tej wyjątkowej okazji. Fani zalali życzeniami cały profil gwiazdy: „Pani Basiu wszystkiego najlepszego dużo zdrowia, niech się pani nie zmienia bo jest pani cudowna i dużo uśmiechu”, „Spełnienia marzeń i dalszych sukcesów w swojej karierze!” - pisali w komentarzach pod zdjęciem.

Trzeba przyznać, że Basia wygląda kwitnąco. Nic dziwnego, jej życie to ostatnio nieustające pasmo sukcesów. Oby tak dalej - Basiu, wszystkiego najlepszego!

Aktorka sławę zyskała dzięki udziale w reklamie jednej z telefonii komórkowych, ludzie ją pokochali, a kariera nabrała rozpędu. Charakterystyczna chrypka, długie blond włosy i wdzięk stały się jej znakiem rozpoznawczym. Barbara Kurdej-Szatan zaczęła występować w największych produkcjach filmowych i telewizyjnych, a w tej chwili należy do najbardziej rozchwytywanych gwiazd w Polsce.

„W rytmie serca” zadebiutuje 10 września o godz. 20:00

Już od 10 września będziemy mogli ją oglądać w nowym serialu Telewizji POLSAT „W rytmie serca”, w którym wcieli się w rolę pięknej pani doktor.

Mona Mon

Zobacz także:
Mamy zdjęcia doktora Żmudy z „W rytmie serca”
Zobacz pierwszy zwiastun „W rytmie serca”

Komentarze
© Polsat 2018