2017-08-20

Paulina Sykut-Jeżyna ma głowę do interesów

0

Dziennikarka świetnie radzi sobie w wymagającym świecie show-biznesu. Prezenterka doskonale łączy obowiązki młodej mamy z zawodowymi. Jak to robi, że jest tak dobrze zorganizowana?

Paulina Sykut-Jeżyna od kilku sezonów prowadzi program „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” oraz prognozę pogody w Telewizji POLSAT. Gwiazda jest także konferansjerką, a swoją obecnością uświetniła kilka ostatnich festiwali m.in. Przebojowe Lato Radia Zet i Polsatu oraz Polsat SuperHit Festiwal. To jedna z najbardziej rozchwytywanych postaci polskiego show-biznesu.

Prezenterka jest również bardzo aktywna w mediach społecznościowych, dzięki którym komunikuje się z fanami. To właśnie za ich pomocą pochwaliła się niedawno zdjęciem z planu nowego filmu „Narzeczony na niby”, w którym wystąpi. Czyżby zamierzała rozpocząć także karierę aktorską?

Na jednym ze zdjęć dziennikarkę widać w towarzystwie rapera Vienio oraz Sebastiana Karpiela-Bułecki. Dobra passa trwa - wygląda na to, że Paulina Sykut-Jeżyna w filmie zagra razem z nimi.

Trudno uwierzyć, że w natłoku obowiązków zawodowych, ale i prywatnych radzi sobie sama. Gwiazda niedawno została mamą i wychowuje wspólnie z mężem półroczną córeczkę Różę. - Sama gotuję i sama ogarniam obowiązki domowe. Nikt nam nie pomaga. Jestem klasyczną gospodynią domową i lubię dbać o dom. Piotrek pomaga mi w porządkach - przekonuje na łamach „Pudelka”. Jeśli to prawda, to organizacji i głowy do interesów mógłby jej pozazdrościć niejeden biznesmen, bo jak donosi „Fakt” w zeszłym roku dziennikarka zarobiła ponad 500 tysięcy złotych.

Mona Mon

Zobacz także:
Paulina Sykut-Jeżyna, czyli stuprocentowa fit mama
Paulina Sykut-Jeżyna ochrzciła córkę?

Komentarze
© Polsat 2018