2017-08-17

Mamy zdjęcia doktora Żmudy z „W rytmie serca”

0

Oto Mateusz Damięcki, który zagra w nowym serialu Polsatu. Aktor wcieli się w doktora Adama Żmudę. Produkcja zagości na antenie od 10 września od godz. 20:00. Jaka będzie jego postać?

Doktor Adam Żmuda to młody i utalentowany chirurg, który jest lekarzem z powołania. Walczy do upadłego o zdrowie swoich pacjentów i zrobi wszystko, aby im pomóc, często wpadając przez to w kłopoty. Jego błyskotliwą karierę przerywa ostry konflikt z szefem, w efekcie którego musi zrezygnować z pracy w warszawskim szpitalu.

Adam jest ambitny, odważny, ciekawy świata i ludzi. Zainspirowany działaniami swojej starszej siostry, chce dołączyć do Lekarzy bez Granic. Jednak przed wyjazdem na misję do Afryki udaje się na krótki urlop do rodzinnego Kazimierza Dolnego. Zatrzymuje się w mieszkaniu, które odziedziczył po śmierci ojca - lokalnego malarza Edwarda Wilczyńskiego, z którym od lat nie utrzymywał kontaktów. Nieoczekiwany obrót zdarzeń sprawi, że w trakcie jego pobytu w malowniczym miasteczku czeka na niego spora dawka adrenaliny oraz niespodziewanych sercowych zawirowań za sprawą dwóch kobiet - Marii oraz Weroniki.

Zobacz także:
„W rytmie serca” zadebiutuje 10 września o godz. 20:00

Komentarze
© Polsat 2018