2017-08-09

Wiktoria Omyła: Nagie sesje? Jeszcze nie teraz

0

Tancerka wyraziła swoje zdanie na temat rozbieranych zdjęć. Uczestniczka programu „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” nie chce, aby na tym etapie kariery zobaczono ją w całej okazałości.

Wiktoria Omyła ma zaledwie 19 lat, a już zdążyła zostać gwiazdą telewizji. Zdolna tancerka zajęła wraz z Marcinem Korczem trzecie miejsce w 20. edycji tanecznego show. Utalentowana artystka należy bez wątpienia do najpiękniejszych kobiet „Tańca z Gwiazdami”, a każde jej pojawienie się na parkiecie powoduje szybsze bicie serca u męskiej części widowni.

Zapytana wprost, czy dałaby się namówić na rozbieraną sesję, nie miała wątpliwości. - To nie jest ten czas. Mówię na razie nie, bo jest to niestosowne do mojego wieku. Może kiedyś w przyszłości będę chciała pokazać ludziom, że ciężką pracą można na tyle ukształtować swoje ciało, że nie trzeba się go wstydzić i można je pokazać publicznie - stwierdziła w rozmowie z Newserią, wskazując, że nie jest przeciwna nagim zdjęciom w magazynach dla mężczyzn i być może kiedyś skusi się na taką propozycję.

Udział w „Tańcu z Gwiazdami” oraz rosnąca popularność stworzyły jej możliwość uczestniczenia w profesjonalnych sesjach fotograficznych. Pozowanie przed aparatem zatem nie jest jej obce. Być może wykorzysta to w modelingu, do którego gotowa jest już teraz. - Oglądając zdjęcia z fotografami, doszliśmy do wniosku, że nie jest źle, dlatego jeśli będzie szansa wziąć udział, to jak najbardziej - zadeklarowała.

Czy inne dziedziny artystyczne także bierze pod uwagę? - Ani aktorstwo, ani wokal to nie jest moja mocna strona - powiedziała. Tancerka podkreśliła, że jest dopiero na początku swojej kariery zawodowej i nie planuje porzucać obecnego zajęcia, licząc na wieloletnią aktywność w tej branży. - Pozostanę przy tańcu i myślę, że prędko się to nie skończy - zaznaczyła Wiktoria Omyła.

Mona Mon

Zobacz także:
Żora Korolyov spełnił swoje wielkie marzenie
Z kim Ela Romanowska wypoczywała na Sycylii?
Stefano Terrazzino: Kobieta musi mieć to coś

Komentarze
© Polsat 2018