2017-07-19

Paulina Sykut-Jeżyna ochrzciła córkę?

0

Gwiazda pochwaliła się zdjęciami w mediach społecznościowych. Prezenterka opublikowała fotografie sugerujące, że w miniony weekend jej maleńka córeczka Róża została ochrzczona.

Paulina Sykut-Jeżyna kilka miesięcy temu została mamą - na świat przyszło jej pierwsze dziecko, córka Róża. Od tamtej pory dziennikarka nie schodzi z pierwszych stron gazet, a każda nawet najmniej istotna informacja dotycząca życia jej rodziny rozdmuchiwana jest do rangi niemal wydarzenia narodowego. Media zwariowały na punkcie córki prezenterki i prześcigały się w doniesieniach na temat daty jej potencjalnego chrztu. Podejrzewano, że Paulina zdecyduje się ochrzcić dziecko podczas Wielkanocy, jednak dziennikarka szybko zdementowała te pogłoski, tłumacząc, że Róża jest na to jeszcze zbyt mała. Teraz, kiedy od jej narodzin minęło już pół roku, chyba przyszła odpowiednia chwila - na profilu w mediach społecznościowych celebrytki pojawiły się zdjęcia sugerujące, że chrzest odbył się w miniony weekend.

 

❤️#paulinapiotrróża #mama #tata #córcia 👼🏻🙏🏻👨‍👩‍👧 #DziękujęŻeWasMam 🦋🦋🦋

Post udostępniony przez Paulina Sykut Jeżyna (@paulinasykutjezyna)

 

😇😋💛#wyjątkowy#dzień 🦋🦋🦋 #paulinapiotrróża #suknia @jp_justpaul

Post udostępniony przez Paulina Sykut Jeżyna (@paulinasykutjezyna)

Na fotografiach widzimy odświętnie ubraną Paulinę wraz z mężem Piotrem oraz Różę w białej sukience i wianuszku. Dziennikarka podpisała jedno ze zdjęć jako „Wyjątkowy dzień”, czym utwierdziła jeszcze mocniej w przekonaniu, że chodzi o chrzest dziecka. Fani Pauliny nie kryli zachwytów - wyglądacie jak rodzina królewska! pięknie! - pisali w komentarzach. Nic dziwnego, bo dziennikarka wygląda naprawdę fenomenalnie. Długa i zwiewna suknia idealnie wpisała się w klimat zarówno wydarzenia jak i panującej pory roku. Uważni obserwatorzy rozpoznali na również miejsce, w którym zrobiono fotografie - jest to jeden z hoteli w Kazimierzu Dolnym. Gratulujemy!

Mona Mon

Zobacz także:
Gdzie spędzi wakacje Natalia Szroeder?
Karolina Artymowicz nagrywa płytę
Edyta Herbuś: Ciało jest piękne, gdy o nie dbamy
Hiszpańskie wakacje Klaudii Helejcio
Anita Sokołowska: Nie muszę nic udowadniać
Co łączy Kasię Sawczuk z Jackiem Jeschke?
Aneta Zając wzorem dla innych gwiazd
Wakacje w rodzinie Arciuch i Kasprzykowskiego
Miłość Mateusza Banasiuka rozkwita coraz mocniej
Ewa Minge walczy z hejterami: Jesteście okrutni!
Jak Ela Romanowska reaguje na krytykę?

Komentarze
© Polsat 2018