2017-07-17

Gdzie spędzi wakacje Natalia Szroeder?

0

Piosenkarka zdradziła swoje urlopowe plany. Natalia opowiedziała gdzie i kiedy w tym roku wybierze się na wakacje, a także w jaki sposób relaksuje się podczas odpoczynku.

Natalia Szroeder po wygranej w programie „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” rozpoczęła swoją letnią trasę koncertową. Zapracowana artystka przyznaje, że jest to dla niej najbardziej pracowity okres w roku i trudno w tym momencie znaleźć czas wolny na relaks. - Wakacje to czas, kiedy pracuję najintensywniej, więc nie ma mowy o odpoczynku. Ale nie narzekam, a wręcz wyczekuje tych momentów spotkań z publicznością. Możemy sobie wspólnie popatrzeć w oczy i pośpiewać utwory. Jeśli chodzi o urlop, to planuję go dopiero w październiku. Mam nadzieję, że to się uda, bo nigdy nie byłam na takich zaplanowanych wakacjach, żeby wyjechać sobie za granicę i po prostu się zrelaksować. Ten rok był naprawdę pracowity i mam nadzieję, że zasłużyłam na odpoczynek... - mówi Natalia.

 

Byliście z nami? Piękny wieczor, dziękuję! @lidiakalita 🔥

Post udostępniony przez Natalia Szroeder (@natalia_szroeder)

Okazuje się, że artystka woli spędzać czas łącząc przyjemne z pożytecznym, czyli i zwiedzanie i plażowanie. - Chyba nie dałabym rady leżeć dwa tygodnie na plaży i odpoczywać, ale tak samo nie dałabym rady przez dwa tygodnie non stop chodzić. Na wakacjach więc to sobie podzielę, będzie i plażowanie i zwiedzanie, żebym mogła jednak trochę zobaczyć tego miejsca, do którego pojadę - tłumaczy. Gwiazda przyznaje, że jeszcze dokładnie nie wie gdzie się wybierze na urlop. - Mam tylko tydzień, więc na pewno polecę gdzieś do Europy, gdzieś gdzie jest w miarę blisko, ale też ciepło. Pytam znajomych, obczajam i robię rozeznanie - na pewno coś fajnego wybiorę - dodaje.

Mona Mon

Zobacz także:
Karolina Artymowicz nagrywa płytę
Edyta Herbuś: Ciało jest piękne, gdy o nie dbamy
Hiszpańskie wakacje Klaudii Helejcio
Anita Sokołowska: Nie muszę nic udowadniać
Co łączy Kasię Sawczuk z Jackiem Jeschke?
Aneta Zając wzorem dla innych gwiazd
Wakacje w rodzinie Arciuch i Kasprzykowskiego
Miłość Mateusza Banasiuka rozkwita coraz mocniej
Ewa Minge walczy z hejterami: Jesteście okrutni!
Jak Ela Romanowska reaguje na krytykę?

Komentarze
© Polsat 2018