2017-07-12

Co łączy Kasię Sawczuk z Jackiem Jeschke?

0

Para opublikowała nagranie, które rozgrzewa wyobraźnię. Aktorka już od czasów udziału w „Tańcu z Gwiazdami" była podejrzewana o zażyłą znajomość ze znanym tancerzem. Czy film, który trafił do sieci jest potwierdzeniem tych domysłów?

Kasia Sawczuk odpadła w pierwszym odcinku programu „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. Widzowie niestety nie dali jej szansy na rozwinięcie skrzydeł na najbardziej roztańczonym parkiecie w Polsce. Krótki pobyt w show i kulisy treningów poprzedzających występy spowodowały jednak masę domysłów o relacjach, jakie panują pomiędzy nią, a tancerzem Jackiem Jeschke. Nic dziwnego, Kasia to jedna z najpiękniejszych aktorek młodego pokolenia. Jacek natomiast oprócz sukcesów zawodowych może pochwalić się wzdychającą rzeszą fanek, które dosięgnął nieodparty urok przystojnego artysty.

Na profilu w mediach społecznościowych Jacka pojawił się film wideo, na którym widać go razem z Kasią. Tancerz jest bez koszuli, a Kasia w bikini. Fani natychmiast zaczęli dopytywać czy nagranie oznacza, że w polskim show-biznesie mamy nową parę. Film nie pozostał niezauważony i wywołał spore poruszenie wśród internautów. W ciągu dwóch dni obiegł wszystkie najważniejsze portale plotkarskie.

 

Słoneczny patrol ☀️🏝🌊 #pokonamyfale #aquapark #wroclove #sawczukuratowana #jacekjeschke #chillout @sawczukkasia

Post udostępniony przez ✖️✖️Jacek Jeschke✖️✖️ ® (@jacekjeschke)

Zanim autor nagrania zdecydował się wyjaśnić pochodzenie wideo, media ogłosiły, że para wybrała się na wspólne wakacje. Głos w dyskusji zabrał Jacek i krótko uciął wszelkie domysły - Para ziomeczków na basenie - napisał w komentarzu pod filmem. Okazuje się, że aktorka i tancerz umówili się na wspólne pływanie w jednym z wrocławskich aquaparków. Czy to oznacza, że łączy ich tylko przyjaźń? A może to tylko celowe zwodzenie mediów i już niebawem okaże się, że przyjaźń przerodziła się w coś więcej? Póki co, więcej jest pytań bez odpowiedzi niż faktów.

Mona Mon

Zobacz także:
Aneta Zając wzorem dla innych gwiazd
Wakacje w rodzinie Arciuch i Kasprzykowskiego
Miłość Mateusza Banasiuka rozkwita coraz mocniej
Ewa Minge walczy z hejterami: Jesteście okrutni!
Jak Ela Romanowska reaguje na krytykę?

Komentarze
© Polsat 2018