2017-07-10

Miłość Mateusza Banasiuka rozkwita coraz mocniej

0

Aktor jest od kilku lat jest związany z koleżanką po fachu. Wygląda na to, że gwiazdor serialu „Pierwsza miłość” i bożyszcze polskich kobiet mimo licznych spekulacji, nie ma zamiaru wracać do stanu wolnego. Czy zdecyduje się zalegalizować swój związek?

Mateusz Banasiuk, znany z serialu „Pierwsza miłość”, od kilku lat związany jest z Magdaleną Boczarską. Partnerka Mateusza (38 lat) w wywiadach często podkreśla, że początkowo przeszkadzała jej różnica wieku między nią, a młodszym chłopakiem (31 lat), jednak wygląda na to, że wątpliwości szybko minęły. Para na starcie znajomości nieśmiało pokazywała się wspólnie na imprezach branżowych, jednak od pewnego czasu nie ma już z tym problemu. Fotoreporterzy co jakiś czas przyłapują Mateusza i Magdę na namiętnych pocałunkach i publicznych czułościach. Fani gwiazd chętnie komentują ich wspólne zdjęcia. - Najlepsza para!-, - Jak Wy się pięknie prezentujecie razem! - piszą.

Kilka miesięcy temu wieszczono im jednak rozpad związku, co mogło być efektem wywiadu Magdaleny, którego udzieliła w programie „W roli głównej”. - Boję się samotności. Nie wiem jak mi się życie potoczy. Jestem zwierzęciem stadnym, więc boję się co będzie jak moi rodzice odejdą, bo nie mam rodzeństwa. Jeśli nie będę mieć dziecka, a mogę nie mieć, bo uważam, że nie każda kobieta musi mieć. Ja się od tego absolutnie nie odcinam, ale nie zrobię sobie dziecka tylko dlatego, że mi tyka zegar biologiczny - powiedziała i tym samym wywołała falę spekulacji na temat kryzysu w związku.

Plotki na ten temat para zażegnała na niedawnej premierze filmu „Sztuka kochania", w którym Boczarska zagrała główną rolę. Zarówno Mateusz jak i Magdalena nie mogli oderwać od siebie wzroku i chętnie pozowali do zdjęć. Widać wyraźnie, że mimo upływu czasu ich miłość nie osłabła. Prasa plotkarska przeczuwa, że niedługo możemy spodziewać się zalegalizowania związku, póki co jednak para nie komentuje tych doniesień. Jak myślicie, będzie ślub?

Mona Mon

Zobacz także:
Wakacje w rodzinie Arciuch i Kasprzykowskiego
Ewa Minge walczy z hejterami: Jesteście okrutni!
Jak Ela Romanowska reaguje na krytykę?
Ewa Zakrzewska: Poprawiłam kondycję i ćwiczę dalej

Komentarze
© Polsat 2018