2017-06-28

„#Supermodelka Plus Size” w blasku fleszy

0

Rafał Maślak, Ewa Minge, Emil Biliński i Ewa Zakrzewska spotkali się z prasą. W restauracji Florentin odbył się press junket z udziałem jurorów i dziennikarzy. Zobacz, jak prezentowała się „czwórka” sędziów nowego programu Polsatu, który zadebiutuje na antenie już we wrześniu.

Projektantka Ewa Minge, model i Mister Polski 2014 - Rafał Maślak, jedna z pierwszych polskich modelek plus size - Ewa Zakrzewska oraz pasjonat ludzkiego piękna, które potrafi zamknąć w fotografii - Emil Biliński. To w ich rękach są losy dziewczyn, które znalazły się w programie i walczą o swoje marzenia oraz szansę na międzynarodową karierę.

- Gdyby na ściankach pojawiało się więcej takich kobiet, to ich postrzeganie byłoby zupełnie inne - wskazał Rafał Maślak, dając jasną wskazówkę, że show „#Supermodelka Plus Size” będzie także zwracać uwagę na bardzo istotny problem. - Wszyscy są obiektem hejtu i my z tym hejtem chcemy walczyć. Ja w najgorszych chwilach swojego życia chciałam umrzeć! - podkreśliła Ewa Zakrzewska. - Są dziewczyny, które się samookaleczały, takie, które spotykamy codziennie i wydaje nam się, że jest wszystko w porządku, a one zamykają się w sobie coraz bardziej przez to, co je spotyka z zewnątrz. My to pokażemy, choć oczywiście skupimy się na poszukiwaniu nowej gwiazdy - dodała w rozmowie z party.pl.

W programie chciało wziąć udział przeszło tysiąc dziewczyn w wieku od 18 do 28 lat, noszących rozmiar 42 i większy. Tylko 52 z nich dostało zaproszenie na castingi, które odbyły się 30 i 31 maja. Z tej grupy z kolei jury wyłoniło 15 kandydatek, które mają szansę w programie pokazać swoje największe atuty.

Na uczestniczki, które zamieszkały w domu modelek w najbliższych tygodniach czeka wiele zadań. Pozwolą im one nie tylko sprawdzić własne możliwości, ale również pokonać lęki czy zmierzyć się z problemami z przeszłości. Ostatecznie natomiast zweryfikują, która z dziewczyn ma największe szanse na zostanie supermodelką plus size. Na razie trudno ocenić, komu przypadnie zwycięstwo w programie. Jurorzy wiedzą jednak dokładnie, kogo szukają.

Program „#Supermodelka Plus Size” oparty jest na niemieckim formacie „Curvy Supermodel”, na licencji firmy Armoza Formats. W pierwszym sezonie zobaczymy 10 odcinków. Za produkcję odpowiada Rochstar.

Zobacz także:
Ewa Minge walczy z hejterami: Jesteście okrutni!
Emil Biliński: Modelki zaczynają się akceptować
Czego wymaga Rafał Maślak od supermodelki plus size?
Ewa Zakrzewska: Nienawidziłam swojego ciała
Jakiej supermodelki plus size szuka Ewa Minge?
Finałowa „15” zamieszkała w domu modelek
Ruszyły nagrania programu „#Supermodelka Plus Size”
Jurorzy „#Supermodelka Plus Size” o programie
Ewa Minge: Laureatka będzie prawdziwą gwiazdą
Oto jury „#Supermodelka Plus Size“

Komentarze
© Polsat 2020