2017-06-27

Miss Polski Nastolatek 2017. Kto wygrał?

0

Która z dziewcząt zdobyła prestiżowy tytuł? Galę retransmitowała Czwórka. Podczas magicznego wieczoru dla wielu nastolatek otworzyły się drzwi do wyjątkowej kariery. Wypełniony po brzegi Amfiteatr w Kozienicach stał się na kilka godzin polską stolicą piękna.

W finale wystąpiły 22. kandydatki, wybrane z kilkunastu konkursów regionalnych. Dziewczyny zaprezentowały się w strojach znanych marek, jak i wschodzących projektantów: Joanna Muzyk Atelier przygotowała suknie finałowe, Self Collection stroje kąpielowe, a Cardio Bunny sportowe. Nastolatki pokazały się jurorom i publiczności również w sukienkach koktajlowych od Flawdress oraz w strojach od Szachownicy.

Wieczór miał też szczególną oprawę muzyczną. Oprócz utalentowanej polskiej wokalistki, córki znakomitej aktorki Ewy Kasprzyk, czyli Carmell, na scenie pojawił się brytyjski artysta Tony T. z zespołu R.I.O. Widzowie zobaczyli też wyjątkowy występ Julii Georges, jednej z kandydatek do korony Miss Polski Nastolatek 2017. Było nastrojowo i romantycznie. Z pewnością niejednej osobie zakręciła się łza w oku…

Wcześniej, podczas zgrupowania, dziewczyny wzięły udział w kilku konkurencjach. Pierwsza sprawdziła ich sprawność i orientację podczas biegu oraz jazdy na rowerze w poszukiwaniu jabłka z numerem przypisanym uczestniczce. Potem pisały dyktando, mierząc się z ortografią, a na koniec rywalizowały w „biegu na casting”, ścigając się na bieżni kozienickiego stadionu w… szpilkach i po drodze wypełniając formularz do agencji modelek. Świetnie się bawiły, a najlepszej przypadł tytuł Miss Nastolatek Sportu. Została nią 16-letnia Wiktoria Kropiwnicka (Miss Nastolatek Ziemi Pomorskiej). Przyznano również drugie wyróżnienie specjalne: Tytuł Miss Internetu, który trafił do 17-letniej Kingi Kozioł (Miss Nastolatek Podkarpacia).

Emocje rosły z każdą minutą. Wszyscy z niecierpliwością czekali na ostateczny werdykt jurorów i nagrody główne. W wyborze uczestniczyły także dwie koronowane głowy: Paulina Maziarz - Miss Polski 2016 oraz żegnająca się z koroną ubiegłoroczna Miss Polski Nastolatek, Patrycja Pabis. - Bardzo cieszę się, że nowa dziewczyna będzie pełnić tę zaszczytną rolę - powiedziała. Wyniki ogłosił prowadzący galę Kamil Baleja.

Tytuł Miss Polski Nastolatek 2017 zdobyła 15-letnia Klaudia Kucharska z Bielska-Białej. W nagrodę otrzymała wycieczkę do Hiszpanii od Biura Podróży Funclub i rower od Hello Bikes. Klaudia zdobyła również tytuł Miss Polski Nastolatek Naszego Miasta. Ten dzień z pewnością zapamięta na długo. Teraz przed nią wyjątkowy rok w roli najpiękniejszej.

Drugie miejsce zajęła, z szarfą 1. Wicemiss Polski Nastolatek, 15-letnia Patrycja Rzepka (Miss Nastolatek Lubelszczyzny), trzecie 18-letnia Roksana Dudkiewicz (Miss Nastolatek Ziemi Łódzkiej), czwarte 15-letnia Sandra Piekarska (1. Wicemiss Nastolatek Śląska), a piąte 17-letnia Natalia Laszewska (1. Wicemiss Nastolatek Podlasia). Wszystkie wicemiss otrzymały rowery od firmy Hello Bikes.

Choreografią finałowych prezentacji zajęła się Anna Bubnowska, a koncert wyreżyserował Szymon Łosiewicz.

Gratulujemy zwyciężczyniom!

Zobacz także:
Półfinał Miss Polski 2017. Dla kogo korona?

Komentarze
© Polsat 2018