2017-06-23

Emil Biliński: Modelki zaczynają się akceptować

0

Co juror i fotograf sądzi o uczestniczkach programu „#Supermodelka Plus Size”? Emil Biliński, którego inspirują silne i charyzmatyczne kobiety plus size, towarzyszy finałowej piętnastce krągłych dziewczyn w pokonywaniu lęków, własnych ograniczeń, słabości i najważniejsze - udowadnia im, że są piękne!

Juror programu „#Supermodelka Plus Size” Emil Biliński przyznał ostatnio na łamach magazynu „Flesz”, że lubi fotografować dziewczyny w „większych rozmiarach”. - Są wdzięczne, zarówno emocjonalnie, jak i fizycznie. Na planie tworzy się lepsza i weselsza atmosfera niż podczas klasycznych sesji. Kobiety plus size spoza branży uświadamiają sobie wtedy swoje piękno. Dla mnie to satysfakcja - powiedział znakomity fotograf. - Często obserwuję, jak podczas sesji przyszłe modelki zmieniają nastawienie do siebie, zaczynają się akceptować - dodał.

Emil Biliński wychował się w Austrii. Tam zdobywał też pierwsze doświadczenie jako asystent geniusza fotografii Andreasa Bitesnicha. Współpracował m.in. z Annie Leibovitz i Davidem LaChapellem. Zanim w 2009 roku zamieszkał na stałe w Polsce, podróżował po świecie w poszukiwaniu kolejnych doświadczeń zawodowych. Publikował swoje zdjęcia w zagranicznych i polskich pismach, m.in. „Harper’s Bazaar”, „ELLE”, „Cosmopolitan”, „Playboy” czy „Sunday Times”. Pracował dla największych marek, takich jak: L’Oreal, Schwarzkopf, Google, Samsung, Hermes, Avon, Orange i T-Mobile. Specjalizuje się w aktach, fotografii reklamowej, fashion i beauty.

Jakie tematy na sesje zdjęciowe przygotował Emil Biliński dla uczestniczek programu „#Supermodelka Plus Size”? Jak dziewczyny będą przygotowywały się do sesji? Która wypadnie najlepiej na zdjęciach Emila Bilińskiego? Kulisy sesji zdjęciowych oraz pracę Emila Bilińskiego z początkującymi modelkami w show będziemy mogli śledzić od września w Telewizji POLSAT. W pierwszym sezonie zobaczymy 10 odcinków. Za produkcję programu odpowiada Rochstar.

Zobacz także:
Czego wymaga Rafał Maślak od supermodelki plus size?
Ewa Zakrzewska: Nienawidziłam swojego ciała
Jakiej supermodelki plus size szuka Ewa Minge?
Finałowa „15” zamieszkała w domu modelek
Ruszyły nagrania programu „#Supermodelka Plus Size”
Jurorzy „#Supermodelka Plus Size” o programie
Ewa Minge: Laureatka będzie prawdziwą gwiazdą
Oto jury „#Supermodelka Plus Size“

Komentarze
© Polsat 2018