2017-06-21

Czego wymaga Rafał Maślak od supermodelki plus size?

0

Juror jest pewien, że zadania sportowe dobrze zweryfikują kondycję kandydatek. - Modelki powinny zdrowo się odżywiać, a wolny czas spędzać aktywnie - wskazał Rafał Maślak, Mister Polski 2014, juror „#Supermodelka Plus Size”. Ten program to nie tylko pokazy i sesje zdjęciowe. Finalistki wezmą udział w konkurencjach, które sprawdzą formę dziewczyn.

Większy rozmiar często nie kojarzy się ze zdrowiem, aktywnym trybem życia czy utrzymywaniem kondycji. Tak też myślała duża grupa kandydatek, które zgłosiły się do programu. Bazując na swojej urodzie i dużym rozmiarze, nie wzięły pod uwagę, czy ich ciała są zadbane na tyle, aby mogły zostać modelkami.

Na dziewczyny, które zostały w programie, czekają, poza zadaniami związanymi ściśle z branżą mody, m.in. wyzwania sportowe, podczas których na jaw wyjdą wszelkie braki, np. regularnych treningów czy nieodpowiednie odżywianie. Liczy się to, jak każda z uczestniczek dba o siebie, aby móc być godną ambasadorką kobiet plus size. Jury szuka tej jedynej, która będzie gotowa na ciężką fizyczną pracę, jaką jest modeling.

- Aby zostać modelką plus size nie wystarczy mieć większego rozmiaru. Program nie propaguje niezdrowego trybu życia czy zaniedbania. Modelka, zarówno ta w rozmiarze XS, jak i XL, powinna mieć zadbane, jędrne i proporcjonalne ciało. Powinna zdrowo się odżywiać, a wolny czas spędzać aktywnie. To jedne z najważniejszych wyznaczników, którymi się kieruję, szukając w programie tej jedynej modelki plus size. Wiem, że ciężko spełniać wszystkie te warunki, ale szukamy supermodelki, która będzie naprawdę wyjątkowa - podkreślił Rafał Maślak.

Czy uczestniczki nowego show Telewizji POLSAT są przygotowane na zadania sportowe wymagające od nich nie tylko pięknej twarzy, ale też świetnej formy i kondycji? Czy któraś nie da rady i odejdzie z programu? Losy wybranych do udziału w show dziewczyn z całej Polski będziemy mogli śledzić już od września.

Program „#Supermodelka Plus Size” oparty jest na niemieckim formacie „Curvy Supermodel”, na licencji firmy Armoza Formats. W pierwszym sezonie zobaczymy 10 odcinków. Za produkcję odpowiada Rochstar.

Zobacz także:
Ewa Zakrzewska: Nienawidziłam swojego ciała
Jakiej supermodelki plus size szuka Ewa Minge?
Finałowa „15” zamieszkała w domu modelek
Ruszyły nagrania programu „#Supermodelka Plus Size”
Jurorzy „#Supermodelka Plus Size” o programie
Ewa Minge: Laureatka będzie prawdziwą gwiazdą
Oto jury „#Supermodelka Plus Size“

Komentarze
© Polsat 2018