2017-06-12

Jakiej supermodelki plus size szuka Ewa Minge?

0

Sprawdź, co jest najważniejsze dla jurorki w rywalizacji o tytuł i sławę. Są pewny aspekty, na które Ewa Minge zwraca szczególną uwagę w programie „#Supermodelka Plus Size”. Jakie kandydatki, zdaniem znanej projektantki, zasługują na wielką międzynarodową karierę?

- W tym zawodzie ważny jest charakter, osobowość, wyobraźnia i inteligencja - podkreśliła projektantka i jurorka pierwszej edycji programu Telewizji POLSAT. - Modelka plus size ma oczywiście wzbudzać w nas tolerancję, wywołać akceptację, ale też, podobnie jak modelka w standardowym rozmiarze, zachwyt - dodała Ewa Minge.

W jaki sposób jurorka ocenia potencjał najlepszych kandydatek? - Ważne są odpowiednie proporcje. Większy rozmiar nie oznacza zaburzeń sylwetki, nie propaguje otyłości i nie zwalnia dziewczyn z konieczności ćwiczenia i dbania o ciało - wskazała Ewa Minge.

Losy wybranych do udziału w show piętnastu kandydatek z całej Polski będziemy mogli śledzić już od września w Polsacie.

Program „#Supermodelka Plus Size” oparty jest na niemieckim formacie „Curvy Supermodel”, na licencji firmy Armoza Formats. W pierwszym sezonie zobaczymy 10 odcinków. Za produkcję odpowiada Rochstar.

Zobacz także:
Finałowa „15” zamieszkała w domu modelek
Ruszyły nagrania programu „#Supermodelka Plus Size”
Jurorzy „#Supermodelka Plus Size” o programie
Ewa Minge: Laureatka będzie prawdziwą gwiazdą
Oto jury „#Supermodelka Plus Size“

Komentarze
© Polsat 2018