2017-06-12

Finałowa „15” zamieszkała w domu modelek

0

Jurorzy „#Supermodelka Plus Size” wybrali 15 dziewczyn. Trwają nagrania. Uczestniczki zamieszkały już w domu modelek i przez najbliższe tygodnie będą musiały zmierzyć się z zadaniami, które pozwolą wyłonić tę najlepszą.

Udział w programie chciało wziąć przeszło tysiąc dziewczyn w wieku od 18 do 28 lat, noszących rozmiar 42 i większy. Tylko 52 z nich dostało zaproszenie na castingi. Z tej grupy z kolei jury - Ewa Minge, Emil Biliński, Ewa Zakrzewska i Rafał Maślak - wyłoniło 15 kandydatek, które mają szansę w programie pokazać swoje największe atuty.

Na uczestniczki, które zamieszkały w domu modelek, w najbliższych tygodniach czeka wiele zadań. Pozwolą im one nie tylko sprawdzić własne możliwości, ale również pokonać lęki czy zmierzyć się z problemami z przeszłości. Ostatecznie natomiast zweryfikują, która z dziewczyn ma największe szanse na zostanie supermodelką plus size.

Losy wybranych do udziału w show dziewczyn z całej Polski będziemy mogli śledzić już od września w Polsacie.

Program „#Supermodelka Plus Size” oparty jest na niemieckim formacie „Curvy Supermodel”, na licencji firmy Armoza Formats. W pierwszym sezonie zobaczymy 10 odcinków. Za produkcję odpowiada Rochstar.

Zobacz także:
Jakiej supermodelki plus size szuka Ewa Minge?
Ruszyły nagrania programu „#Supermodelka Plus Size”
Jurorzy „#Supermodelka Plus Size” o programie
Ewa Minge: Laureatka będzie prawdziwą gwiazdą
Oto jury „#Supermodelka Plus Size“

Komentarze
© Polsat 2018