2017-06-02

Ruszyły nagrania programu „#SUPERMODELKA PLUS SIZE”

0

52 dziewczyny wyłonione w precastingu „#SUPERMODELKA PLUS SIZE” stanęły przed jury, aby dowiedzieć się, czy mają szansę na międzynarodową karierę. Kogo Ewa Minge, Emil Biliński, Ewa Zakrzewska i Rafał Maślak będą chcieli zobaczyć w programie?

- Podczas dwóch pierwszych, intensywnych dni castingowych, poznaliśmy ponad pięćdziesiąt kobiet z całej Polski. Zostały wybrane do tego etapu spośród ponad tysiąca tych osób, które przesłały swoje zgłoszenia - mówi Ewa Zakrzewska, juror programu „#SUPERMODELKA PLUS SIZE” i jedna z pierwszych polskich modelek plus size. - Ile kandydatek, tyle różnych osobowości i życiowych historii. Są dziewczyny, które wzbudzają natychmiastową sympatię, ale musimy pamiętać, że szukamy takiej, która ma predyspozycje, by zostać supermodelką plus size i zrobić międzynarodową karierę. Liczą się ładne rysy twarzy, odpowiednie proporcje i jędrne ciało, ale też umiejętność pracy z innymi czy swoboda przed kamerą i aparatem - dodaje.

W domu modelek może zamieszkać jedynie 15 uczestniczek. Spośród tych, które zaprezentowały się przed jurorami, trzydzieści musiało zmierzyć się z pierwszym zadaniem, w którym liczyła się osobowość i kreatywność. Rywalizacja była zacięta, bo tylko połowa dziewczyn mogła zostać w programie.

- Już po pierwszym dniu castingu miałem co najmniej trzy faworytki. Jedna z nich ma niesamowite predyspozycje do modelingu, druga - bardzo ciekawą osobowość, a trzecia jest bardzo fotogeniczna - mówi Emil Biliński, juror i fotograf, którego inspirują silne, charyzmatyczne kobiety plus size.

Wśród kandydatek, które wzięły udział w castingu znalazły się m.in.: bokserka, analityczka procesów finansowych, kelnerka, mama czwórki dzieci, singielka ze złamanym sercem oraz rozwódka po przejściach.

Co skłoniło dziewczyny do wzięcia udziału w tym programie? Na co liczą? Jakie mają marzenia? Z czym się zmagają? Na te i inne pytania odpowiedź poznamy już wkrótce.

Show „#SUPERMODELKA PLUS SIZE” oparte jest na niemieckim formacie „Curvy Supermodel”, na licencji firmy Armoza Formats. Program zadebiutuje na antenie Telewizji POLSAT we wrześniu. W pierwszym sezonie zobaczymy 10 odcinków. Za produkcję show odpowiada firma Rochstar.

Zobacz także:
Jurorzy „#SUPERMODELKA PLUS SIZE” o programie
Ewa Minge: Laureatka będzie prawdziwą gwiazdą
Oto jury „#SUPERMODELKA PLUS SIZE“
Rafał Maślak zmierzy się z Marcinem Gortatem!

Oglądaj w IPLA.TV:
Casting „#SUPERMODELKA PLUS SIZE

Komentarze
© Polsat 2018