2017-05-21

Cleo ma pomysł na Polsat SuperHit Festiwal 2017

0

Piosenkarka zdradziła, co zaprezentuje podczas występu 26 maja w piątek. Artystka pierwszego dnia imprezy pojawi się na scenie w Sopocie jako zdobywczyni diamentowego singla za utwór „Zabiorę nas”. Czym zaskoczy publiczność?

- Piosenka ta doczekała się dwóch odsłon: spokojniejszej oraz klubowej. Wersję taneczną stworzyłam wspólnie ze znanym belgijskim producentem DJ Basto. Na występ w Sopocie przygotowałam medley, który połączy te dwie odsłony. Na scenie pojawią się ze mną moje tancerki, które występują ze mną podczas całej trasy „Bastet Tour”. Uwielbiam kiedy na scenie jest błysk i energia! Właśnie to szykujemy na nasz występ - opowiedziała wokalistka.

Cleo odniosła się również do współpracy z Donatanem. - On pracuje w tej chwili nad bardzo dużym projektem producenckim. Ja jestem mocno zaangażowana w promocję mojej autorskiej płyty „Bastet”. Przebywam w permanentnej trasie koncertowej w Polsce oraz na świecie. W ramach „Bastet World Tour” w 2017 roku odwiedziliśmy już dwadzieścia miast w Europie i na innych kontynentach. Choć nasze drogi z Donatanem rozeszły się, mamy dobre przyjacielskie relacje - podkreśliła.

W piątek 26 maja na Polsat SuperHit Festiwal 2017, oprócz zdobywców diamentowych singli, w Koncercie Platynowym zaprezentują się artyści, których albumy pokryły się platyną. Plejada gwiazd polskiej muzyki na scenie sopockiej Opery Leśnej i ich największe przeboje to gwarancja wyjątkowej zabawy.

„Polsat SuperHit Festiwal 2017” od piątku 26 maja do niedzieli 28 maja w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
Jaką stylizacją zaskoczy Ewa Farna w Sopocie?
Konferencja prasowa Polsat SuperHit Festiwal 2017
Polsat SuperHit Festiwal 2017 od 26 do 28 maja

Komentarze
© Polsat 2018